Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
20.11.2019.-13.12.2019. Lauksaimniecības likumdošana, ievadlekcija, Dz. Kreišmane, 17.30-18.15, 233. aud.
20.11.2019.-13.12.2019. Agroķīmija, ievadlekcija, A. Kārkliņš, 08.30-09.15, 126. aud.
20.11.2019.-13.12.2019. Augsnes zinātne un agroķīmija, ievadlekcija, A. Dorbe, 13.30-14.15, 126. aud.
21.11.2019.-13.12.2019. Lopbarības ražošana, ievadlekcija, Dz. Kreišmane, 11.30-12.15, 107. aud.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.12.2019
Ķeķe Anete
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite
Darz, Lauk a.prg.
09.12.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
29.10.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
05.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
03.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Eksāmens
10.12.2019
Kreišmane Dzidra
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Leibus Inguna
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
04.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
11.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi
Uzne a.prg.
04.12.2019
Bimšteine Gunita, Gailis Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
07.11.2019
Joma Laura
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
31.10.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.10.2019
Putniece Gundega

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
05.12.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Eksāmens
Lopk a.prg.
12.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
12.12.2019
Liepniece Marta
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
01.11.2019
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi
Darz, Lauk a.prg.
08.11.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi
Uzne a.prg.
08.11.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.12.2019
Ķeķe Anete
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
09.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.12.2019
Ķeķe Anete
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite
Darz, Lauk a.prg.
09.12.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
09.12.2019
Putniece Gundega
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
29.10.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
05.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
03.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
10.12.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.12.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Leibus Inguna
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
04.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
11.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
11.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi
Uzne a.prg.
04.12.2019
Bimšteine Gunita, Gailis Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
07.11.2019
Joma Laura
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.10.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
31.10.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.10.2019
Putniece Gundega

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
05.12.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Eksāmens
Lopk a.prg.
12.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
12.12.2019
Liepniece Marta
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Eksāmens
Uzne a.prg.
12.12.2019
Putniece Gundega
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
01.11.2019
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
08.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi
Uzne a.prg.
08.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Ieskaite ar atzīmi
13.12.2019
Liepniece Marta
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.12.2019
Ķeķe Anete
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
28.10.2019
Gaile Zinta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
09.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.12.2019
Ķeķe Anete
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
09.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
09.12.2019
Putniece Gundega
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
29.10.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
05.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
03.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
10.12.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.12.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Leibus Inguna
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
04.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
11.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
11.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
11.12.2019
Putniece Gundega
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.10.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
31.10.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.10.2019
Putniece Gundega

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
07.11.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
05.12.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
12.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
12.12.2019
Liepniece Marta
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2041 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Seminārs
Uzne a.prg.
12.12.2019
Kursa darba aizstāvēšana
Dorbe Adrija
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
08.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.11.2019
Bimšteine Gunita

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi
Uzne a.prg.
08.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Eksāmens
Lopk a.prg.
13.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.12.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3122 Biškopība Bp Ieskaite ar atzīmi
Darz, Lauk a.prg.
13.12.2019
Liepniece Marta
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
28.10.2019
Gaile Zinta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
09.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
09.12.2019
Putniece Gundega
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
29.10.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
05.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
03.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
10.12.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.12.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Leibus Inguna
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
04.12.2019
Gulbe Ingūna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
11.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
11.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
11.12.2019
Putniece Gundega
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
31.10.2019
Joma Laura
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
07.11.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
05.12.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
12.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
12.12.2019
Liepniece Marta
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
08.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.11.2019
Bimšteine Gunita

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.12.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
13.12.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
12.30-13.15 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
28.10.2019
Gulbe Ingūna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
09.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
29.10.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
05.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
10.12.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
03.12.2019
Leibus Inguna
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
06.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
04.12.2019
Gulbe Ingūna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
11.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
11.12.2019
Badauķis Niks
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
11.12.2019
Putniece Gundega
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
31.10.2019
Joma Laura
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
12.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.12.2019
Liepniece Marta

LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
12.12.2019
Liepniece Marta
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.12.2019
Putniece Gundega
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
08.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.11.2019
Bimšteine Gunita

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.12.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
13.12.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
13.30-14.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
28.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
04.11.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
09.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
29.10.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
05.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
10.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
03.12.2019
Leibus Inguna
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
10.12.2019
Bankina Biruta
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
30.10.2019
Joma Laura
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
06.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
04.12.2019
Gulbe Ingūna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
11.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
31.10.2019
Joma Laura
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
12.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.12.2019
Liepniece Marta

LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
12.12.2019
Liepniece Marta
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.12.2019
Putniece Gundega
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.11.2019
Bimšteine Gunita

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.12.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
13.12.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
14.30-15.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
28.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
04.11.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
09.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
29.10.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
05.11.2019
Putniece Gundega

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
03.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
10.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
10.12.2019
Bankina Biruta
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
30.10.2019
Joma Laura
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
06.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
04.12.2019
Gulbe Ingūna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Ieskaite ar atzīmi
11.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
31.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
12.12.2019
Ķeķe Anete
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.12.2019
Liepniece Marta

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi
Darz, Lauk a.prg.
12.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.12.2019
Putniece Gundega
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
06.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Eksāmens
13.12.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
15.30-16.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
28.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
04.11.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
09.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
29.10.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
05.11.2019
Putniece Gundega

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
03.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
10.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
30.10.2019
Joma Laura
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
06.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
04.12.2019
Gulbe Ingūna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
11.12.2019
Liepniece Marta
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
31.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
12.12.2019
Ķeķe Anete
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
05.12.2019
Badauķis Niks
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi
Darz, Lauk a.prg.
12.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.12.2019
Putniece Gundega
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
06.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
28.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
04.11.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
09.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Badauķis Niks
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
29.10.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
05.11.2019
Putniece Gundega

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
03.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
10.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
06.11.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
30.10.2019
Joma Laura
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
04.12.2019
Gulbe Ingūna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
11.12.2019
Liepniece Marta
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
31.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
12.12.2019
Ķeķe Anete
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
05.12.2019
Badauķis Niks
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
06.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Badauķis Niks
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
29.10.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
10.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
06.11.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
30.10.2019
Joma Laura
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
04.12.2019
Gulbe Ingūna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
11.12.2019
Liepniece Marta
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
31.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Ieskaite ar atzīmi
Lopk a.prg.
12.12.2019
Ķeķe Anete
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
05.12.2019
Badauķis Niks
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1