Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 04.11.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2019 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite Darz, Lauk a.prg. 09.12.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 29.10.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.11.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.11.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Eksāmens 10.12.2019 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 06.11.2019 Leibus Inguna 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 04.12.2019 Bimšteine Gunita, Gailis Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 07.11.2019 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 31.10.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.10.2019 Putniece Gundega LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 05.12.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Eksāmens Lopk a.prg. 12.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2019 Liepniece Marta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 01.11.2019 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 08.11.2019 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 08.11.2019 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.12.2019 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
09.30-10.15 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.11.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 04.11.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2019 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite Darz, Lauk a.prg. 09.12.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 09.12.2019 Putniece Gundega |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 29.10.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.11.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.11.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 10.12.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.12.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 06.11.2019 Leibus Inguna 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 11.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 04.12.2019 Bimšteine Gunita, Gailis Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 07.11.2019 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.10.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 31.10.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.10.2019 Putniece Gundega LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 05.12.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Eksāmens Lopk a.prg. 12.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2019 Liepniece Marta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Eksāmens Uzne a.prg. 12.12.2019 Putniece Gundega |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 01.11.2019 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 08.11.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 08.11.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Ieskaite ar atzīmi 13.12.2019 Liepniece Marta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.12.2019 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 28.10.2019 Gaile Zinta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.11.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 04.11.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2019 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 09.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 09.12.2019 Putniece Gundega |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 29.10.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 05.11.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 10.12.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.12.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 06.11.2019 Leibus Inguna 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 11.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.12.2019 Putniece Gundega |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.10.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 31.10.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.10.2019 Putniece Gundega LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 07.11.2019 Joma Laura 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 05.12.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 12.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2019 Liepniece Marta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2041 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Seminārs Uzne a.prg. 12.12.2019 Kursa darba aizstāvēšana Dorbe Adrija 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.11.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 08.11.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 08.11.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.11.2019 Bimšteine Gunita LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 08.11.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Eksāmens Lopk a.prg. 13.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 06.12.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3122 Biškopība Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 13.12.2019 Liepniece Marta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 28.10.2019 Gaile Zinta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 04.11.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 09.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 09.12.2019 Putniece Gundega |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 29.10.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 05.11.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 10.12.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.12.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 06.11.2019 Leibus Inguna 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 04.12.2019 Gulbe Ingūna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 11.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.12.2019 Putniece Gundega |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 31.10.2019 Joma Laura 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 07.11.2019 Joma Laura 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 05.12.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 12.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2019 Liepniece Marta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.11.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 08.11.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 08.11.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.11.2019 Bimšteine Gunita Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 06.12.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 13.12.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
12.30-13.15 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 28.10.2019 Gulbe Ingūna 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 09.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 29.10.2019 Joma Laura 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 05.11.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 10.12.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 03.12.2019 Leibus Inguna 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.11.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.11.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 04.12.2019 Gulbe Ingūna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 11.12.2019 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.12.2019 Putniece Gundega |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 31.10.2019 Joma Laura 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 12.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 05.12.2019 Liepniece Marta LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2019 Liepniece Marta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.12.2019 Putniece Gundega |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 08.11.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.11.2019 Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 08.11.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.11.2019 Bimšteine Gunita Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 06.12.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 13.12.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
13.30-14.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 28.10.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 04.11.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 09.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 02.12.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 29.10.2019 Joma Laura 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 05.11.2019 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 10.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 03.12.2019 Leibus Inguna 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 10.12.2019 Bankina Biruta 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.11.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 30.10.2019 Joma Laura 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.11.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 04.12.2019 Gulbe Ingūna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 31.10.2019 Joma Laura 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 12.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 05.12.2019 Liepniece Marta LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2019 Liepniece Marta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.12.2019 Putniece Gundega |
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.11.2019 Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 08.11.2019 Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.11.2019 Bimšteine Gunita Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 06.12.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 13.12.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
14.30-15.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 28.10.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 04.11.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 09.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 02.12.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 29.10.2019 Joma Laura 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 05.11.2019 Gailis Jānis 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 05.11.2019 Putniece Gundega LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 03.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 10.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 10.12.2019 Bankina Biruta 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.11.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 30.10.2019 Joma Laura 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.11.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 04.12.2019 Gulbe Ingūna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Ieskaite ar atzīmi 11.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 31.10.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 12.12.2019 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 05.12.2019 Liepniece Marta LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.12.2019 Putniece Gundega |
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.11.2019 Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 08.11.2019 Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.11.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 06.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Eksāmens 13.12.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
15.30-16.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 28.10.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 04.11.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 09.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 02.12.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 29.10.2019 Joma Laura 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 05.11.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 05.11.2019 Putniece Gundega LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 03.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 10.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.11.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 30.10.2019 Joma Laura 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.11.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 04.12.2019 Gulbe Ingūna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 11.12.2019 Liepniece Marta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 31.10.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.12.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 12.12.2019 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 05.12.2019 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2019 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.12.2019 Putniece Gundega |
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.11.2019 Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 08.11.2019 Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.11.2019 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 06.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Ieskaite ar atzīmi 13.12.2019 Gaile Zinta 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
16.30-17.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 28.10.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 04.11.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 09.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 02.12.2019 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.10.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 05.11.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 05.11.2019 Putniece Gundega LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 03.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 10.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 06.11.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 30.10.2019 Joma Laura 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 04.12.2019 Gulbe Ingūna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 11.12.2019 Liepniece Marta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 31.10.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 12.12.2019 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 05.12.2019 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 08.11.2019 Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 06.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
17.30-18.15 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 02.12.2019 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.10.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 05.11.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 10.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 06.11.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 30.10.2019 Joma Laura 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 04.12.2019 Gulbe Ingūna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 11.12.2019 Liepniece Marta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 31.10.2019 Leibus Inguna 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Ieskaite ar atzīmi Lopk a.prg. 12.12.2019 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 05.12.2019 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2019 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |