Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
03.10.2019.-08.11.2019. Sanāksme, D. Siliņa, 233. aud.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
29.10.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
05.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Leibus Inguna
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
07.11.2019
Joma Laura
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
31.10.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.10.2019
Putniece Gundega
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
01.11.2019
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi
Darz, Lauk a.prg.
08.11.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi
Uzne a.prg.
08.11.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
09.30-10.15 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
29.10.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
05.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Leibus Inguna
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
30.10.2019
Gulbe Ingūna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
07.11.2019
Joma Laura
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.10.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
31.10.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.10.2019
Putniece Gundega
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
01.11.2019
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
08.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi
Uzne a.prg.
08.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
10.30-11.15 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
28.10.2019
Gaile Zinta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
29.10.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
05.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Leibus Inguna
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
30.10.2019
Gulbe Ingūna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
07.11.2019
Joma Laura
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.10.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
31.10.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.10.2019
Putniece Gundega
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
08.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.11.2019
Bimšteine Gunita

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi
Uzne a.prg.
08.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
11.30-12.15 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
28.10.2019
Gaile Zinta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
29.10.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
05.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Leibus Inguna
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
30.10.2019
Gulbe Ingūna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
31.10.2019
Joma Laura
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
07.11.2019
Joma Laura
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
08.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.11.2019
Bimšteine Gunita
12.30-13.15 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
29.10.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
05.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
30.10.2019
Gulbe Ingūna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
06.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
31.10.2019
Joma Laura
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
07.11.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
08.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.11.2019
Bimšteine Gunita
13.30-14.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
28.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
04.11.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
29.10.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
05.11.2019
Liepniece Marta
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
30.10.2019
Gulbe Ingūna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
06.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
31.10.2019
Joma Laura
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
07.11.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.11.2019
Bimšteine Gunita
14.30-15.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
28.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
04.11.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
29.10.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
05.11.2019
Putniece Gundega
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
30.10.2019
Gulbe Ingūna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
06.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
31.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
07.11.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
15.30-16.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
28.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
04.11.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
29.10.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
05.11.2019
Putniece Gundega
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.11.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
30.10.2019
Gulbe Ingūna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
06.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
31.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
07.11.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
16.30-17.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
28.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
04.11.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
29.10.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
05.11.2019
Putniece Gundega
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
06.11.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
30.10.2019
Gulbe Ingūna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
31.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
07.11.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
08.11.2019
Ķeķe Anete
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
29.10.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.11.2019
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
06.11.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
31.10.2019
Leibus Inguna
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18