Atpakaļ

G0506 Mežzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Leikums Leonards
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Jansone Baiba
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1012 Meža botānika A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Straupe Inga
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 Mate4014 Matemātika I A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Zeidmane Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4014 Matemātika I A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Zeidmane Anda
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Kozele Ilze
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1012 Meža botānika A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Straupe Inga
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dubrovskis Edgars
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 Ķīmi2017 Ķīmija I A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Čakste Ilze
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi2017 Ķīmija I A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Čakste Ilze, Ķeķe Anete
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Dubrovskis Edgars
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP291 Profesionālā angļu valoda I A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pētersone Aija
325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Dubrovskis Edgars
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Seminārs
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Leikums Leonards
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi2017 Ķīmija I A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Čakste Ilze, Ķeķe Anete
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2017 Ķīmija I A Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Ķeķe Anete
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Dubrovskis Edgars
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Prakt.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Dubrovskis Edgars
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP291 Profesionālā angļu valoda I A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pētersone Aija
325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Dubrovskis Edgars
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Seminārs
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Leikums Leonards
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi2017 Ķīmija I A Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ķeķe Anete
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Ozola Inta, Valainis Viktors, Mateikovičs Česlavs, Vītols Jānis, Markevics Māris, Anškins Andis
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Mate4014 Matemātika I A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Zeidmane Anda
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 Mate4014 Matemātika I A Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Zeidmane Anda
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Ozola Inta, Valainis Viktors, Mateikovičs Česlavs, Vītols Jānis, Markevics Māris, Anškins Andis
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Mate4014 Matemātika I A Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Zeidmane Anda
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP291 Profesionālā angļu valoda I A Prakt.darbi
1 gr.
09.09.2019-22.12.2019
Svika Diana
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP291 Profesionālā angļu valoda I A Prakt.darbi
1 gr.
09.09.2019-22.12.2019
Svika Diana
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
16.30-17.15 Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate4014 Matemātika I A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Zeidmane Anda
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2