Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0508(PLK) G0507(PLK) Leikums Leonards 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Jansone Baiba 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1012 Meža botānika A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Straupe Inga 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Straupe Inga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
09.30-10.15 |
Mate4014 Matemātika I A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Zeidmane Anda 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4014 Matemātika I A Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Zeidmane Anda 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 G0508(PLK) G0507(PLK) Kozele Ilze 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1012 Meža botānika A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Straupe Inga 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Straupe Inga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Jansone Baiba 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
10.30-11.15 |
Ķīmi2017 Ķīmija I A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Čakste Ilze 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2017 Ķīmija I A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Čakste Ilze, Ķeķe Anete 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Dubrovskis Edgars 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Straupe Inga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Dubrovskis Edgars 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Seminārs 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Leikums Leonards 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2017 Ķīmija I A Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Čakste Ilze, Ķeķe Anete 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Dubrovskis Edgars 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Dubrovskis Edgars 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Straupe Inga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Dubrovskis Edgars 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0508(PLK) G0507(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Mateikovičs Česlavs, Vītols Jānis, Markevics Māris, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Straupe Inga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Jansone Baiba 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
13.30-14.15 |
Mate4014 Matemātika I A Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Zeidmane Anda 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0508(PLK) G0507(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Mateikovičs Česlavs, Vītols Jānis, Markevics Māris, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Straupe Inga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
14.30-15.15 |
ValoP291 Profesionālā angļu valoda I A Prakt.darbi 1 gr. 09.09.2019-22.12.2019 Svika Diana 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||||
15.30-16.15 |
ValoP291 Profesionālā angļu valoda I A Prakt.darbi 1 gr. 09.09.2019-22.12.2019 Svika Diana 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||||
16.30-17.15 |
Mate4014 Matemātika I A Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Zeidmane Anda 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |