Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VidZ1004 Ievads vides inženierijā Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Grīnfelde Inga 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MašZ1002 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana I Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Vronskis Olafs 527. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
BūvZ1045 Mērniecība Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Celms Armands 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Valo1057 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Ozola Inese 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
VidZ1004 Ievads vides inženierijā Bv Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Pilecka-Uļčugačeva Jovita 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ1004 Ievads vides inženierijā Bv Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Šķiste Olga 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MašZ1002 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana I Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Vronskis Olafs 527. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
BūvZ1045 Mērniecība Bp Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Celms Armands 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1045 Mērniecība Bp Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Celms Armands 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Valo1057 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Ozola Inese 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ2020 Ģeoloģija un augsnes zinātne I Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Vircava Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0327(PLK) G0307(PLK) Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
BūvZ1045 Mērniecība Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Celms Armands 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
11.30-12.15 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0327(PLK) G0307(PLK) Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
BūvZ2001 Būvniecība I Bp Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Puļķe Santa 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2001 Būvniecība I Bp Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Preikšs Ilmārs 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Psih2034 Saskarsmes psiholoģija Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Leikuma Ināra 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
Fizi2010 Fizika I Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Gavare Zanda 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1036 Matemātika I Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Strupule Liene 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2001 Būvniecība I Bp Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Puļķe Santa 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2001 Būvniecība I Bp Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Preikšs Ilmārs 125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Psih2034 Saskarsmes psiholoģija Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Leikuma Ināra 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
Fizi2010 Fizika I Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gavare Zanda 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2020 Ģeoloģija un augsnes zinātne I Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Vāle Jana 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1036 Matemātika I Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
Mate1036 Matemātika I Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |