Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.10.2018-26.12.2018 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi Skrupska Dace 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 2.ned.-01.10.2018-23.12.2018 Dorbe Adrija 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 03.09.2018-07.10.2018 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 08.10.2018-26.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
09.30-10.15 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.10.2018-26.12.2018 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi Skrupska Dace 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 01.10.2018-23.12.2018 Dorbe Adrija 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 03.09.2018-07.10.2018 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 08.10.2018-26.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija Siliņa Dace 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 15.10.2018-26.12.2018 Palabinskis Jānis 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 03.09.2018-14.10.2018 Mangalis Māris 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.10.2018-23.12.2018 Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija Siliņa Dace 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. Leibus Inguna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.10.2018-23.12.2018 Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||||
13.30-14.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2018-23.12.2018 Dorbe Adrija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne a.prg. 29.10.2018-23.12.2018 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija Izvēles kurss G0412(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Citi4015 Darba aizsardzība Lekcija Izvēles kurss, 03.09.- kontaktnodarbība G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0604(PLK) G0506(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0311(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija Izvēles kurss G0105(PLK) G0816(PLK) Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2018-23.12.2018 Dorbe Adrija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne a.prg. 29.10.2018-23.12.2018 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija Izvēles kurss G0412(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Citi4015 Darba aizsardzība Lekcija Izvēles kurss, 03.09.- kontaktnodarbība G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0604(PLK) G0506(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0311(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija Izvēles kurss G0105(PLK) G0816(PLK) Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. Leibus Inguna 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments Lekcija Izvēles kurss G0105(PLK) G0816(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija Izvēles kurss, kontaktnodarbība G0402(PLK) Palabinskis Jānis 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija Izvēles kurss G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. Leibus Inguna 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments Lekcija Izvēles kurss G0105(PLK) G0816(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
17.30-18.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Lekcija Izvēles kurss G0402(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0703(PLK) G0507(PLK) Bolšteins Juris 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija Izvēles kurss, kontaktnodarbība G0402(PLK) Palabinskis Jānis 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
18.30-19.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Lekcija Izvēles kurss G0402(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0703(PLK) G0507(PLK) Bolšteins Juris 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
19.30-20.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Lekcija 1.ned. Izvēles kurss G0413(PLK) G0402(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0703(PLK) G0507(PLK) Bolšteins Juris 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |