Atpakaļ

G0419 Dizains un amatniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MākZ3026 Zīmēšana Bt Lekcija
04.09.2017-24.09.2017
Paulsone Inta
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MākZ3026 Zīmēšana Bt Prakt.darbi
25.09.2017-26.12.2017
1.1.
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi1018 Ievads studijās Bv Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Vārtukapteinis Kaspars
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Citi1018 Ievads studijās Bv Lekcija
30.10.2017-26.12.2017
Beitere-Šeļegovska Zane
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo1055 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Ozola Inese
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MākZ1005 Filozofija, kultūra un māksla Bv Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Reihmane Silvija
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MākZ3026 Zīmēšana Bt Prakt.darbi
25.09.2017-26.12.2017
1.2.
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 MākZ3026 Zīmēšana Bt Lekcija
04.09.2017-24.09.2017
Paulsone Inta
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MākZ3026 Zīmēšana Bt Prakt.darbi
25.09.2017-26.12.2017
1.1.
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi1018 Ievads studijās Bv Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
Vārtukapteinis Kaspars
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Citi1018 Ievads studijās Bv Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
Beitere-Šeļegovska Zane
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MākZ1005 Filozofija, kultūra un māksla Bv Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Vuguls Juris
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MākZ1005 Filozofija, kultūra un māksla Bv Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Reihmane Silvija
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MākZ3026 Zīmēšana Bt Prakt.darbi
25.09.2017-26.12.2017
1.2.
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 MākZ3016 Padziļinātā zīmēšana I Bp Lekcija
04.09.2017-17.09.2017
Paulsone Inta
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MākZ3016 Padziļinātā zīmēšana I Bp Lab.darbi
18.09.2017-26.12.2017
1.1.
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MākZ1005 Filozofija, kultūra un māksla Bv Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Vuguls Juris
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija
07.09.2017
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Markevics Māris, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1

SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
MākZ3016 Padziļinātā zīmēšana I Bp Lab.darbi
18.09.2017-26.12.2017
1.2.
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 MākZ3016 Padziļinātā zīmēšana I Bp Lekcija
04.09.2017-17.09.2017
Paulsone Inta
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MākZ3016 Padziļinātā zīmēšana I Bp Lab.darbi
18.09.2017-26.12.2017
1.1.
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Ķīmi1025 Praktiskā ķīmija Bt Lekcija
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Ozola Baiba
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi1025 Praktiskā ķīmija Bt Lab.darbi
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Dūma Māra, Ozola Baiba
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija
07.09.2017
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Markevics Māris, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1

SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
MākZ3016 Padziļinātā zīmēšana I Bp Lab.darbi
18.09.2017-26.12.2017
1.2.
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Ķīmi1025 Praktiskā ķīmija Bt Lab.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Dūma Māra, Ozola Baiba
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MākZ1004 Kompozīcija un krāsu mācība I Bt Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Spulle-Meiere Ivanda
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 Valo1055 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Gode Ina
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Psih2037 Sociālā psiholoģija Bv Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Brokāne Larisa
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MākZ1004 Kompozīcija un krāsu mācība I Bt Lekcija
25.09.2017-26.11.2017
Spulle-Meiere Ivanda
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MākZ1004 Kompozīcija un krāsu mācība I Bt Prakt.darbi
27.11.2017-26.12.2017
1.2.
Spulle-Meiere Ivanda
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 Valo1055 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Gode Ina
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Psih2037 Sociālā psiholoģija Bv Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Brokāne Larisa
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MākZ1004 Kompozīcija un krāsu mācība I Bt Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Spulle-Meiere Ivanda
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 Valo1055 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Ozola Inese
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MākZ1004 Kompozīcija un krāsu mācība I Bt Prakt.darbi
27.11.2017-26.12.2017
1.1.
Spulle-Meiere Ivanda
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5