Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MatZ3062 Kokapstrādes tehnoloģijas un dizains I Bp Lekcija KokMet a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Ābele Andis 209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MākZ3019 Padziļinātā zīmēšana III Bp Lekcija 04.09.2017-17.09.2017 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3019 Padziļinātā zīmēšana III Bp Lab.darbi 18.09.2017-26.12.2017 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi2035 Amatniecības pamati Bt Prakt.darbi 16.10.2017-10.12.2017 Beitere-Šeļegovska Zane 339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon3124 Grāmatvedība un finanses Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Mistre Baiba 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
09.30-10.15 |
MatZ1006 Materiālzinības (tekstils) Bt Lekcija Tekstils a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Reihmane Silvija 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Kokapstrādes tehnoloģijas un dizains I Bp Lekcija KokMet a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Ābele Andis 209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MākZ3019 Padziļinātā zīmēšana III Bp Lekcija 04.09.2017-17.09.2017 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3019 Padziļinātā zīmēšana III Bp Lab.darbi 18.09.2017-26.12.2017 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ4012 Materiālzinības (konstrukciju materiāli) Bt Lekcija KokMet a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Adīšanas tehnoloģijas un dizains Bp Prakt.darbi Tekstils a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Beitere-Šeļegovska Zane 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon3124 Grāmatvedība un finanses Bt Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Mistre Baiba 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
10.30-11.15 |
MatZ1006 Materiālzinības (tekstils) Bt Lekcija Tekstils a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Reihmane Silvija 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Kokapstrādes tehnoloģijas un dizains I Bp Lekcija KokMet a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Ābele Andis 209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ4012 Materiālzinības (konstrukciju materiāli) Bt Lekcija KokMet a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Adīšanas tehnoloģijas un dizains Bp Lekcija Tekstils a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Beitere-Šeļegovska Zane 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ4012 Materiālzinības (konstrukciju materiāli) Bt Lab.darbi KokMet a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Adīšanas tehnoloģijas un dizains Bp Prakt.darbi Tekstils a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Beitere-Šeļegovska Zane 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon3124 Grāmatvedība un finanses Bt Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Mistre Baiba 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
11.30-12.15 |
MatZ1006 Materiālzinības (tekstils) Bt Lekcija Tekstils a.prg. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Reihmane Silvija 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ1006 Materiālzinības (tekstils) Bt Lab.darbi Tekstils a.prg. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Reihmane Silvija 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Kokapstrādes tehnoloģijas un dizains I Bp Lab.darbi KokMet a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Ābele Andis 209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ4012 Materiālzinības (konstrukciju materiāli) Bt Lekcija KokMet a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Adīšanas tehnoloģijas un dizains Bp Prakt.darbi Tekstils a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Beitere-Šeļegovska Zane 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ2015 Izstrādājumu projektēšana AutoCAD I Bp Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Vronskis Olafs 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 522. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi2035 Amatniecības pamati Bt Prakt.darbi 16.10.2017-10.12.2017 Beitere-Šeļegovska Zane 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
12.30-13.15 |
MatZ1006 Materiālzinības (tekstils) Bt Lab.darbi Tekstils a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Reihmane Silvija 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Kokapstrādes tehnoloģijas un dizains I Bp Lab.darbi KokMet a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Ābele Andis 209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2040 Adīšanas tehnoloģijas un dizains Bp Prakt.darbi Tekstils a.prg. 04.09.2017-26.12.2017 Beitere-Šeļegovska Zane 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ2015 Izstrādājumu projektēšana AutoCAD I Bp Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Vronskis Olafs 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 522. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi2035 Amatniecības pamati Bt Prakt.darbi 16.10.2017-10.12.2017 Beitere-Šeļegovska Zane 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
13.30-14.15 |
MākZ2016 Kompozīcija un krāsu mācība II Bt Lekcija 04.09.2017-15.10.2017 Spulle-Meiere Ivanda 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ2016 Kompozīcija un krāsu mācība II Bt Prakt.darbi 16.10.2017-26.12.2017 Spulle-Meiere Ivanda 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
14.30-15.15 |
Citi2035 Amatniecības pamati Bt Lekcija 16.10.2017-10.12.2017 G0418(PLK) Beitere-Šeļegovska Zane 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 07.09.2017 Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
15.30-16.15 |
Citi2035 Amatniecības pamati Bt Lekcija 16.10.2017-10.12.2017 G0418(PLK) Beitere-Šeļegovska Zane 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 07.09.2017 Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
16.30-17.15 |
Citi2035 Amatniecības pamati Bt Lekcija 16.10.2017-10.12.2017 G0418(PLK) Beitere-Šeļegovska Zane 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |