Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Visas grupas 1 2 3
BISK Mašīnmācīšanās modeļu izveide izmantojot Python notiks E-vide
BISK Ievadkurss mākslīgajā intelektā notiks E vidē
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Prakt.darbi
2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.gr.+ 2.2.gr.
Rubina Tatjana
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0112(PLK)
G0330(PLK)
G0608(PLK)
G0419(PLK)
G0703(PLK)
G0507(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0903(PLK)

Vītols Gatis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2046 Datoru tīkli Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Paura Andrejs
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1037 Matemātika II Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0903(PLK)

Strupule Liene
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0112(PLK)
G0419(PLK)
G0608(PLK)
G0330(PLK)
G0703(PLK)
G0507(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Smirnova Jekaterina
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0903(PLK)

Šmits Ingus
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2046 Datoru tīkli Bp Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kotovs Daniēls
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0412(PLK)
G0413(PLK)
G0604(PLK)
G0419(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)

Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Smirnova Jekaterina
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0903(PLK)

Kotovs Daniēls
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2046 Datoru tīkli Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kotovs Daniēls
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0412(PLK)
G0413(PLK)
G0604(PLK)
G0419(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)

Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0903(PLK)

Rubina Tatjana
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.gr.+ 2.1. gr.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kotovs Daniēls
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.gr.+ 2.1.gr.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.gr.+ 2.1.gr.
Rubina Tatjana
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Prakt.darbi
2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.gr.+ 2.2.gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2046 Datoru tīkli Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.gr.+ 2.1.gr.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.gr.+ 2.2.gr.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi
2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.gr.+2.2.gr
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.gr.+ 2.1.gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.gr.+ 2.2.gr.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.gr.+2.1.gr
Smirnovs Aleksandrs
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi
2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.gr.+2.2.gr
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi
2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.gr.+ 2.2. gr.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.gr.+2.1.gr
Smirnovs Aleksandrs
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
18.30-19.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0703(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
19.30-20.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0703(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5