Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Lauksaimnieciskās ražošanas vadītājs
Visas grupas 1 2
Ievadlekcija nepilna laika 2. kursam pie Alda Kārkliņa, 24.11.2023., plkst. 11:30, 123. aud., Pils, Lielā iela 2
Ievadlekcija nepilna laika 2. kursam pie Adrijas Dorbes, 30.11.2023., plkst. 10:30, 123. aud., Pils, Lielā iela 2
Ievadlekcija nepilna laika 2. kursam pie dekānes D. Siliņas, 16.10.2023., plkst. 09:30, 224. aud., Pils, Lielā iela 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
23.10.2023
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
17.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
24.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
17.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
17.10.2023
24.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.11.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
18.10.2023
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.10.2023
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
18.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
25.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
22.11.2023
Gross Uldis
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
29.11.2023
Gross Uldis
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
19.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
26.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
20.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.12.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
09.30-10.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
23.10.2023
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
17.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
24.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
17.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
17.10.2023
24.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
21.11.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.11.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
18.10.2023
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.10.2023
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
18.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
25.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
22.11.2023
Gross Uldis
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
29.11.2023
Gross Uldis
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
19.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
26.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
20.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.11.2023
01.12.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.12.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
16.10.2023
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
23.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
17.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
24.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
17.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
17.10.2023
24.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
21.11.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.11.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
18.10.2023
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.10.2023
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
18.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
25.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
22.11.2023
Gross Uldis
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
29.11.2023
Gross Uldis
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
19.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
26.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
20.10.2023
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.11.2023
01.12.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
24.11.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.12.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
16.10.2023
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
23.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
17.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
24.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
17.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
17.10.2023
24.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
21.11.2023
28.11.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
18.10.2023
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.10.2023
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
18.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
25.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
22.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
29.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
19.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
26.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
30.11.2023
Gross Uldis
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Eksāmens
23.11.2023
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
20.10.2023
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4036 Projektu vadīšana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Jurgena Ināra
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
24.11.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
01.12.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
16.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
23.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
17.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
24.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
21.11.2023
28.11.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
25.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
18.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
22.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
29.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
26.10.2023
Rumba Janīna
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
30.11.2023
Gross Uldis
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Eksāmens
23.11.2023
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
20.10.2023
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
24.11.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
24.11.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
01.12.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
16.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
23.10.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
17.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
24.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Eksāmens
Darz, Lauk a.prg.
21.11.2023
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
28.11.2023
Erdberga Ieva
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
25.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
18.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
22.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
29.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
19.10.2023
26.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
23.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
30.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
20.10.2023
27.10.2023
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
20.10.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
24.11.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
24.11.2023
Orlova Irina
339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
01.12.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
16.10.2023
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
23.10.2023
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
16.10.2023
23.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
17.10.2023
24.10.2023
Erdberga Ieva
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
28.11.2023
Erdberga Ieva
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
18.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
22.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
29.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Siliņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
19.10.2023
26.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
23.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
30.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
20.10.2023
27.10.2023
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
20.10.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
24.11.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
01.12.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
24.11.2023
Orlova Irina
339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
16.10.2023
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
23.10.2023
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
16.10.2023
23.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
17.10.2023
24.10.2023
Erdberga Ieva
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
18.10.2023
25.10.2023
Gross Uldis
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
22.11.2023
Orlova Irina
339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
29.11.2023
Orlova Irina
339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
22.11.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
29.11.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
19.10.2023
26.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
23.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
30.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
20.10.2023
27.10.2023
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
20.10.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
01.12.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
24.11.2023
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
16.10.2023
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
23.10.2023
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
16.10.2023
23.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
18.10.2023
25.10.2023
Gross Uldis
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
22.11.2023
Orlova Irina
339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
29.11.2023
Orlova Irina
339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
22.11.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
29.11.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
19.10.2023
26.10.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
23.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
30.11.2023
Lekcija/Praktiskais darbs.
Kizika Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
20.10.2023
27.10.2023
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
20.10.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
01.12.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
24.11.2023
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
16.10.2023
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
23.10.2023
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
16.10.2023
23.10.2023
Lekcija/Laboratorijas darbs.
Ilgaža Aija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
22.11.2023
Orlova Irina
339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
29.11.2023
Orlova Irina
339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
22.11.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
29.11.2023
Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5