Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN 5-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Drevinska Kristīne, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie, Ponomarjova Olga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
Keidāne Dace
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.1.1 grupa
Keidāne Dace
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.2.1 grupa
Krūklīte Anna Anita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Rabočaja Olga
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
19.10.2023
Rabočaja Olga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Drevinska Kristīne, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie, Ponomarjova Olga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
Keidāne Dace
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.1.1 grupa
Keidāne Dace
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.2.1 grupa
Krūklīte Anna Anita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Eihvalde Evija, Vekšins Armands, Laizāns Nauris
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Drevinska Kristīne, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie, Ponomarjova Olga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lekcija
1, 2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Liepa Laima, Nikolajenko Madara
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.1.2 grupa
Krūklīte Anna Anita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-26.11.2023
2.1.1 grupa
Kozinda Oskars
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Lūsis Ivars
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Dūrītis Ilmārs
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.1.2 grupa
Krūklīte Anna Anita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-26.11.2023
2.1.1 grupa
Kozinda Oskars
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Eihvalde Evija, Vekšins Armands, Laizāns Nauris
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Dūrītis Ilmārs
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-26.11.2023
2.1.2 grupa
Kozinda Oskars
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Eihvalde Evija, Vekšins Armands, Laizāns Nauris
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-10.12.2023
Dūrītis Ilmārs
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-26.11.2023
2.1.2 grupa
Kozinda Oskars
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Lūsis Ivars
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-10.12.2023
Dūrītis Ilmārs
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-26.11.2023
2.2.1 grupa
Kozinda Oskars
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Valkovska Linda
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Lūsis Ivars
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas, 12 nedēļas
Liepa Laima, Nikolajenko Madara
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-26.11.2023
2.2.1 grupa
Kozinda Oskars
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Valkovska Linda
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa, 12 nedēļas
Liepa Laima, Nikolajenko Madara
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Valkovska Linda
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Valkovska Linda
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Laizāns Nauris, Eihvalde Evija, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Lūsis Ivars
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0907(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Laizāns Nauris, Eihvalde Evija, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Lūsis Ivars
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
19.30-20.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0907(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5