Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN 5-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lekcija
4-EN gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Liepa Laima, Nikolajenko Madara
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Dūrītis Ilmārs, Kaņka Elīna, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Rabočaja Olga
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Laizāns Nauris, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Dūrītis Ilmārs, Kaņka Elīna, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-10.12.2023
Kokoreviča Linda
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
19.10.2023
Kokoreviča Linda
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-26.11.2023
4.1.1 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
Kļaviņa Alīna
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Dūrītis Ilmārs, Kaņka Elīna, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-10.12.2023
Kokoreviča Linda
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
19.10.2023
Kokoreviča Linda
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-26.11.2023
4.1.1 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
Kļaviņa Alīna
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Mālniece Aija
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-26.11.2023
4.1.2 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Laizāns Nauris, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.2.1 grupa
Kļaviņa Alīna
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Mālniece Aija
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-26.11.2023
4.1.2 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Laizāns Nauris, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.2.1 grupa
Kļaviņa Alīna
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Lūsis Ivars
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-26.11.2023
4.2.1 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Vekšins Armands, Laizāns Nauris
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.1.2 grupa
Kļaviņa Alīna
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Lūsis Ivars
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-26.11.2023
4.2.1 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Vekšins Armands, Laizāns Nauris
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.1.2 grupa
Kļaviņa Alīna
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Lūsis Ivars
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.1.1 grupa
Kļaviņa Alīna
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Lūsis Ivars
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa, 12 nedēļas
Liepa Laima, Nikolajenko Madara
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.1.1 grupa
Kļaviņa Alīna
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Lūsis Ivars
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas, 12 nedēļas
Liepa Laima, Nikolajenko Madara
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8