Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN 5-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
Kļaviņa Alīna
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lekcija
1, 2 gr.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
4-EN gr.
Dūrītis Ilmārs, Mālniece Aija
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Drevinska Kristīne, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie, Ponomarjova Olga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
4-EN gr.
Rabočaja Olga
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Rabočaja Olga
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija
4-EN gr.
Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.3 grupa
Zolova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Liepa Laima, Dūrītis Ilmārs
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
Kļaviņa Alīna
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
4-EN gr.
Dūrītis Ilmārs, Mālniece Aija
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Drevinska Kristīne, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie, Ponomarjova Olga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4045 Epidemioloģija Bp Lekcija
4-EN gr.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-27.11.2022
1.1.1 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.1; 4.1.2 un 4.1.3 grupas
Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.3 grupa
Zolova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.1 grupa
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lekcija
4-EN gr.
2.ned.
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.2.2 grupa
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-11.12.2022
Kokoreviča Linda
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
1.ned.
Drevinska Kristīne, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie, Ponomarjova Olga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
4.1.1 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.2 grupa
Kļaviņa Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-27.11.2022
1.1.1 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
2 gr.
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
2.ned.
4.1.1; 4.1.2 un 4.1.3 grupas
Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
1 gr.
Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-11.12.2022
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.3 grupa
Zolova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.1 grupa
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
Kaņka Elīna, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.2.2 grupa
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-11.12.2022
Kokoreviča Linda
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.2 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-27.11.2022
2.1.1 grupa
Kozinda Oskars
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
4.1.1 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.2 grupa
Kļaviņa Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-27.11.2022
1.1.2 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.1 grupa
Kļaviņa Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
1 gr.
Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-11.12.2022
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.3 grupa
Zolova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.2 grupa
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
2 gr.
05.09.2022-27.11.2022
2.1.1 un 2.1.2 grupa
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
Kaņka Elīna, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.2.1 grupa
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.2 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
1 gr.
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-27.11.2022
2.1.1 grupa
Kozinda Oskars
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
4.1.2 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-27.11.2022
1.1.2 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.1 grupa
Kļaviņa Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-11.12.2022
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.1 grupa
Zolova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.2 grupa
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-27.11.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
2.ned.
Kaņka Elīna, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.2.1 grupa
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.2 grupa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.2 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
4.1.2 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.3 grupa
Kļaviņa Alīna, Zolova Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
4.1.3 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-11.12.2022
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.1 grupa
Zolova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
Keidāne Dace
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
4.1.1; 4.1.2 un 4.1.3 grupas
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.1 grupa
Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-27.11.2022
2.1.2 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.2 grupa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.2 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.3 grupa
Kļaviņa Alīna, Zolova Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
4.1.3 grupa
Rabočaja Olga
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.1 grupa
Zolova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
Keidāne Dace
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.1 grupa
Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-27.11.2022
2.1.2 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.2 grupa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
1 gr.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.1 grupa
Liepa Kristīne
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.1 grupa
Zolova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Ekon3130 Reklāmas kampaņu realizācija Bb Lekcija
2 gr.
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0105(PLK)
G0608(PLK)
G0907(PLK)

Zēverte-Rivža Sandija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-27.11.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-18.12.2022
1.1.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.2 grupa
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-18.12.2022
4.1.2 grupa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
4-EN gr.
1.ned.
4.1.1; 4.1.2 un 4.1.3 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Ekon3130 Reklāmas kampaņu realizācija Bb Prakt.darbi
2 gr.
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Zēverte-Rivža Sandija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-18.12.2022
2.1.2 grupa
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.1; 4.1.2 un 4.1.3 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8