Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2 3
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 DatZ3003 Lielās datu bāzes I A Prakt.darbi
2 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Mate1037 Matemātika II A Lekcija
G0907(PLK)

Strupule Liene
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Lekcija
G0907(PLK)

Čevere Rudīte
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lekcija
Paura Andrejs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3.+ 2.2.
Rubina Tatjana
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 InfT2040 WWW tehnoloģijas A Lekcija
Rubina Tatjana
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē A Lekcija
G0907(PLK)

Šmits Ingus
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lab.darbi
1 gr.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ3003 Lielās datu bāzes I A Prakt.darbi
3 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Prakt.darbi
2 gr.
Kotovs Daniēls
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3.+ 2.2.
Rubina Tatjana
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Rubina Tatjana
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1037 Matemātika II A Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3.+ 2.2.
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2028 Sistēmu modelēšana I A Lekcija
Smirnova Jekaterina
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lab.darbi
2 gr.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Prakt.darbi
3 gr.
Kotovs Daniēls
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3.+ 2.2.
Rubina Tatjana
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Rubina Tatjana
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1037 Matemātika II A Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3.+ 2.2.
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1037 Matemātika II A Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2028 Sistēmu modelēšana I A Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3. + 2.2.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3003 Lielās datu bāzes I A Lekcija
G0907(PLK)

Vītols Gatis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP206 Vācu valodas pamati C Prakt.darbi
BISK
G0112(PLK)

Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Rubina Tatjana
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1037 Matemātika II A Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2033 Programmēšana Windows vidē A Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3. + 2.2.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lab.darbi
3 gr.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ3003 Lielās datu bāzes I A Prakt.darbi
1 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP206 Vācu valodas pamati C Prakt.darbi
BISK
G0112(PLK)

Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 JurZ3046 Komerctiesības C Lekcija
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
InfT2028 Sistēmu modelēšana I A Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1. + 2.1.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē A Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1. + 2.1.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 JurZ3046 Komerctiesības C Lekcija
2.ned.
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
JurZ3046 Komerctiesības C Prakt.darbi
1.ned.
BISK
Pokotinskis Stepans
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Prakt.darbi
1 gr.
Kotovs Daniēls
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 ValoP226 Spāņu valoda I C Prakt.darbi
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I C Prakt.darbi
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5