Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
Mate1037 Matemātika II A Lekcija G0907(PLK) Strupule Liene 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Lekcija G0907(PLK) Čevere Rudīte 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lekcija Paura Andrejs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Lekcija Rubina Tatjana 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2033 Programmēšana Windows vidē A Lekcija G0907(PLK) Šmits Ingus 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lab.darbi 1 gr. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 1, 2 gr. grupas 1.+ 2.1. Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2028 Sistēmu modelēšana I A Lekcija Smirnova Jekaterina 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
12.30-13.15 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 1, 2 gr. grupas 1.+ 2.1. Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Matemātika II A Prakt.darbi 1, 2 gr. grupas 1.+ 2.1. Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3003 Lielās datu bāzes I A Lekcija G0907(PLK) Vītols Gatis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP206 Vācu valodas pamati C Prakt.darbi BISK G0112(PLK) Mališeva Oksana 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
13.30-14.15 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 1, 2 gr. grupas 1.+ 2.1. Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Matemātika II A Prakt.darbi 1, 2 gr. grupas 1.+ 2.1. Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3003 Lielās datu bāzes I A Prakt.darbi 1 gr. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP206 Vācu valodas pamati C Prakt.darbi BISK G0112(PLK) Mališeva Oksana 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
14.30-15.15 |
JurZ3046 Komerctiesības Lekcija BISK G0413(PLK) G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) G0907(PLK) Pokotinskis Stepans 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
InfT2028 Sistēmu modelēšana I A Prakt.darbi 1, 2 gr. grupas 1. + 2.1. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2033 Programmēšana Windows vidē A Prakt.darbi 1, 2 gr. grupas 1. + 2.1. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
JurZ3046 Komerctiesības Lekcija 2.ned. BISK G0413(PLK) G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) G0907(PLK) Pokotinskis Stepans 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ3046 Komerctiesības Prakt.darbi 1.ned. BISK Pokotinskis Stepans 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Prakt.darbi 1 gr. Kotovs Daniēls 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I C Prakt.darbi G0506(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
17.30-18.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I C Prakt.darbi G0506(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |