Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT2047 Drošības testēšana Bp Lab.darbi
1.2.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 InfT4029 Projektu vadīšana Bv Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2047 Drošības testēšana Bp Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
G0903(PLK)

Paura Andrejs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3033 Skaitļošanas ilgtspēja Bp Lekcija
Arhipova Irina, Paura Līga, Vītols Gatis, Gailums Aleksandrs, Komašilovs Vitālijs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2033 Matemātiskā statistika Bt Lekcija
Rudusa Ilva
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 InfT4037 Programmēšanas tehnoloģijas Bp Lekcija
Šmits Ingus
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II Bp Lekcija
Paura Andrejs
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3033 Skaitļošanas ilgtspēja Bp Prakt.darbi
1.1.
Komašilovs Vitālijs, Gailums Aleksandrs, Vītols Gatis, Paura Līga, Arhipova Irina
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2033 Matemātiskā statistika Bt Prakt.darbi
1.1.
Rudusa Ilva
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4007 Datortīklu administrēšana II Bp Lab.darbi
1.2.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT4029 Projektu vadīšana Bv Prakt.darbi
1.1.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4037 Programmēšanas tehnoloģijas Bp Lab.darbi
1.2.
Šmits Ingus
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3034 Virtuālās vides dizains un programmēšana Bp Lekcija
Viļumsone Inga
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3033 Skaitļošanas ilgtspēja Bp Prakt.darbi
1.2.
Arhipova Irina, Paura Līga, Vītols Gatis, Gailums Aleksandrs, Komašilovs Vitālijs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2033 Matemātiskā statistika Bt Prakt.darbi
1.2.
Rudusa Ilva
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT4029 Projektu vadīšana Bv Prakt.darbi
1.ned.
1.1.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4029 Projektu vadīšana Bv Prakt.darbi
2.ned.
1.2.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4026 Datu aizsardzība Bp Lekcija
Rivža Pēteris
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
G0903(PLK)

Brizga Dace
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

DatZ3022 Programmēšanas rīki Bp Lekcija
28.02.2022-24.04.2022
Pauliņš Nauris
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
G0903(PLK)

Brizga Dace
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 InfT4029 Projektu vadīšana Bv Prakt.darbi
1.2.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4037 Programmēšanas tehnoloģijas Bp Lab.darbi
1.1.
Šmits Ingus
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4026 Datu aizsardzība Bp Prakt.darbi
1.2.
Rivža Pēteris
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
G0903(PLK)

Brizga Dace
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

DatZ3022 Programmēšanas rīki Bp Lab.darbi
28.02.2022-22.05.2022
1.1.
Pauliņš Nauris
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
G0903(PLK)

Brizga Dace
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

DatZ3022 Programmēšanas rīki Bp Lab.darbi
28.02.2022-22.05.2022
1.2.
Pauliņš Nauris
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
InfT4026 Datu aizsardzība Bp Prakt.darbi
1.1.
Rivža Pēteris
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3022 Programmēšanas rīki Bp Lab.darbi
28.02.2022-22.05.2022
1.1.
Pauliņš Nauris
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2047 Drošības testēšana Bp Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ3022 Programmēšanas rīki Bp Lab.darbi
28.02.2022-22.05.2022
1.2.
Pauliņš Nauris
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II Bp Prakt.darbi
1.1.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2047 Drošības testēšana Bp Lab.darbi
1.1.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3034 Virtuālās vides dizains un programmēšana Bp Prakt.darbi
1.2. 301.aud.
Viļumsone Inga
16.30-17.15 InfT3034 Virtuālās vides dizains un programmēšana Bp Prakt.darbi
1.1. 301.aud.
Viļumsone Inga

InfT2047 Drošības testēšana Bp Lab.darbi
1.ned.
1.2.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2