Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VadZ4040 Personāla vadīšana Bp Lekcija Bizvad a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Jankova Līga 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4038 Vadīšana Bt Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Jankova Līga 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
ValoP205 Krievu valodas pamati I Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0413(PLK) G0419(PLK) Mališeva Oksana 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
VadZ4040 Personāla vadīšana Bp Prakt.darbi Bizvad a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Jankova Līga 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3104 E-komercija Bp Lekcija Bizvad a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Lēnerts Arnis 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3055 Tūrisms un rekreācija Bp Lekcija LTvad a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kaufmane Dace 432. aud. (4. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4038 Vadīšana Bt Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Jankova Līga 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
ValoP205 Krievu valodas pamati I Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0413(PLK) G0419(PLK) Mališeva Oksana 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
Citi2028 Kvalitātes menedžments Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Muška Aina 199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3104 E-komercija Bp Prakt.darbi Bizvad a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Lēnerts Arnis 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3055 Tūrisms un rekreācija Bp Lekcija LTvad a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kaufmane Dace 432. aud. (4. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4038 Vadīšana Bt Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Jankova Līga 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
11.30-12.15 |
Citi2028 Kvalitātes menedžments Bp Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Muška Aina 199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3028 Konfliktu vadīšana uzņēmumā Bp Lekcija Bizvad a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Lazdiņš Andrejs 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3055 Tūrisms un rekreācija Bp Prakt.darbi LTvad a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kaufmane Dace 432. aud. (4. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4038 Vadīšana Bt Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Jankova Līga 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
12.30-13.15 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Lekcija 01.09.2020-04.10.2020 Dobele Madara 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Prakt.darbi 05.10.2020-15.11.2020 Dobele Madara 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Prakt.darbi 16.11.2020-21.12.2020 Dobele Madara 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Citi2028 Kvalitātes menedžments Bp Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Muška Aina 199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3028 Konfliktu vadīšana uzņēmumā Bp Prakt.darbi Bizvad a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Lazdiņš Andrejs 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 PārZ3071 Ēdināšanas organizācija un serviss Bp Prakt.darbi LTvad a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Lekcija 01.09.2020-04.10.2020 Dobele Madara 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Prakt.darbi 05.10.2020-15.11.2020 Dobele Madara 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Prakt.darbi 16.11.2020-21.12.2020 Dobele Madara 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ3071 Ēdināšanas organizācija un serviss Bp Lekcija LTvad a.prg. 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ3071 Ēdināšanas organizācija un serviss Bp Lekcija LTvad a.prg. 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
VadZ3025 Sociālā uzņēmējdarbība Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0604(PLK) G0614(PLK) G0105(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Lekcija 01.09.2020-27.09.2020 Dobele Madara 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Prakt.darbi 28.09.2020-08.11.2020 Dobele Madara 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Prakt.darbi 09.11.2020-20.12.2020 Dobele Madara 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ3071 Ēdināšanas organizācija un serviss Bp Prakt.darbi LTvad a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
VadZ3025 Sociālā uzņēmējdarbība Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0604(PLK) G0614(PLK) G0105(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Lekcija 01.09.2020-27.09.2020 Dobele Madara 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Prakt.darbi 28.09.2020-08.11.2020 Dobele Madara 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2028 Saimniekošanas mācība Bp Prakt.darbi 09.11.2020-20.12.2020 Dobele Madara 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
16.30-17.15 |
JurZ3029 Civilprocess Bb Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0327(PLK) G0330(PLK) Vitte Ārija 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK 2.grupa G0402(PLK) G0413(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 502. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
17.30-18.15 |
JurZ3029 Civilprocess Bb Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0327(PLK) G0330(PLK) Vitte Ārija 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK 2.grupa G0402(PLK) G0413(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 502. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |