Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Apsīte Evita
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Davidāns Māris
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
27.09.2019
Jansone Baiba
09.30-10.15 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Apsīte Evita
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Jansone Baiba
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Davidāns Māris
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
27.09.2019
Jansone Baiba
10.30-11.15 Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Gavare Zanda, Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Jansone Baiba
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Jansone Baiba
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
27.09.2019
Jansone Baiba
11.30-12.15 MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Sarmulis Ziedonis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Gross Uldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Davidāns Māris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
27.09.2019
Jansone Baiba
12.30-13.15 MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Sarmulis Ziedonis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Gross Uldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Davidāns Māris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Davidāns Māris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Saveļjevs Aleksandrs, Sarmulis Ziedonis
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Saveļjevs Aleksandrs, Sarmulis Ziedonis
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0508(PLK)
G0506(PLK)

Anškins Andis, Zonnenberga Gita, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
27.09.2019
Jansone Baiba
13.30-14.15 Fizi2013 Fizika Bv Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Davidāns Māris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0508(PLK)
G0506(PLK)

Anškins Andis, Zonnenberga Gita, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
27.09.2019
Jansone Baiba
14.30-15.15 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
27.09.2019
Jansone Baiba
15.30-16.15 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
27.09.2019
Jansone Baiba