Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Apsīte Evita 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Sarmulis Ziedonis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Davidāns Māris 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Millers Mareks 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 27.09.2019 Jansone Baiba |
||
09.30-10.15 |
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Apsīte Evita 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Jansone Baiba 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Davidāns Māris 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Millers Mareks 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Millers Mareks 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 27.09.2019 Jansone Baiba |
||
10.30-11.15 |
Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gavare Zanda, Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Jansone Baiba 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Miezīte Olga 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Jansone Baiba 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 27.09.2019 Jansone Baiba |
||
11.30-12.15 |
Fizi2013 Fizika Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Gross Uldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Miezīte Olga 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Davidāns Māris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Miezīte Olga 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Miezīte Olga 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 27.09.2019 Jansone Baiba |
|||
12.30-13.15 |
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Sarmulis Ziedonis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Fizi2013 Fizika Bv Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Gross Uldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Davidāns Māris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Davidāns Māris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Saveļjevs Aleksandrs, Sarmulis Ziedonis 46. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Saveļjevs Aleksandrs, Sarmulis Ziedonis 46. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) G0508(PLK) Anškins Andis, Zonnenberga Gita, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 27.09.2019 Jansone Baiba |
||
13.30-14.15 |
Fizi2013 Fizika Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Miezīte Olga 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Davidāns Māris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) G0508(PLK) Anškins Andis, Zonnenberga Gita, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 27.09.2019 Jansone Baiba |
|||
14.30-15.15 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 27.09.2019 Jansone Baiba |
||||||
15.30-16.15 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 27.09.2019 Jansone Baiba |