Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ekon2136 Ekonomikas teorija un grāmatvedība Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) Eglīte Aija 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Pūce Alla 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija 20.09.2019 27.09.2019-13.10.2019 15.11.2019 BISK G0506(PLK) Dubrovskis Edgars |
||||
09.30-10.15 |
Ekon2136 Ekonomikas teorija un grāmatvedība Bt Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Eglīte Aija 432. aud. (4. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2136 Ekonomikas teorija un grāmatvedība Bt Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Jesemčika Anna 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Pūce Alla 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija 20.09.2019 27.09.2019-13.10.2019 15.11.2019 BISK G0506(PLK) Dubrovskis Edgars |
||||
10.30-11.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Koroļova Jeļena 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2136 Ekonomikas teorija un grāmatvedība Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) Jesemčika Anna 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija 27.09.2019-13.10.2019 15.11.2019 BISK G0506(PLK) Dubrovskis Edgars |
|||
11.30-12.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Koroļova Jeļena 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ4078 Mežierīcība Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Gruduls Kristaps 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Pilecka-Uļčugačeva Jovita 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija 27.09.2019-13.10.2019 15.11.2019 BISK G0506(PLK) Dubrovskis Edgars |
|||
12.30-13.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Koroļova Jeļena 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Koroļova Jeļena 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ4078 Mežierīcība Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gruduls Kristaps 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija 27.09.2019-13.10.2019 15.11.2019 BISK G0506(PLK) Dubrovskis Edgars |
||||
13.30-14.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Koroļova Jeļena 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3075 Meža infrastruktūra II Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Millers Mareks 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija 27.09.2019-13.10.2019 15.11.2019 BISK G0506(PLK) Dubrovskis Edgars |
||||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0330(PLK) G0215(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Citi4015 Darba aizsardzība Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0412(PLK) G0402(PLK) G0604(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3075 Meža infrastruktūra II Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Millers Mareks 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija 27.09.2019-13.10.2019 BISK G0506(PLK) Dubrovskis Edgars |
||||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0330(PLK) G0215(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Citi4015 Darba aizsardzība Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0412(PLK) G0402(PLK) G0604(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3063 Jaunākais mežzinātnē Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0506(PLK) G0508(PLK) Jansons Jurģis 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija 27.09.2019-13.10.2019 BISK G0506(PLK) Dubrovskis Edgars |
||||
16.30-17.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0105(PLK) G0506(PLK) G0508(PLK) Cīrule Simona 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3063 Jaunākais mežzinātnē Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0506(PLK) G0508(PLK) Jansons Jurģis 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
17.30-18.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0105(PLK) G0506(PLK) G0508(PLK) Cīrule Simona 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |