Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Kanceviča Liene 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0413(PLK) Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Kanaška Daina 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Strupule Liene 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Lāceklis-Bertmanis Jānis 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Matemātika III A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0412(PLK) G0413(PLK) Sergejeva Natālija 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Sergejeva Natālija 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Lāceklis-Bertmanis Jānis 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4051 Metālapstrāde II A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Lāceklis-Bertmanis Jānis 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ2005 Vadīšanas pamati A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0412(PLK) Groma Linda 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
11.30-12.15 |
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Lāceklis-Bertmanis Jānis 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4051 Metālapstrāde II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Lāceklis-Bertmanis Jānis 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ2005 Vadīšanas pamati A Seminārs 02.09.2019-22.12.2019 Groma Linda 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Kanaška Daina 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Kanaška Daina 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
12.30-13.15 |
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Lāceklis-Bertmanis Jānis 103. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Fizika II A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Kanaška Daina 207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Kanceviča Liene 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gajevskis Antons, Pelēce Ilze 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2022 Fizika II A Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Kanaška Daina 207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
14.30-15.15 |
Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0412(PLK) G0413(PLK) G0419(PLK) Valainis Viktors, Ozola Inta, Alksne Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
15.30-16.15 |
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas C Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK,kontaktnodarbība G0412(PLK) G0413(PLK) Gailis Māris 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0412(PLK) G0413(PLK) G0419(PLK) Valainis Viktors, Ozola Inta, Alksne Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||
16.30-17.15 |
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas C Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK,kontaktnodarbība G0412(PLK) G0413(PLK) Gailis Māris 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |