Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Visas apakšprog. Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
25.09.2019.-25.10.2019. Sanāksme, Z. Gaile, 233. aud.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
18.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
09.30-10.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
21.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
22.10.2019
2 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
22.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
15.10.2019
Siliņa Dace
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
16.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
23.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
17.10.2019
Siliņa Dace
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
18.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
25.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
10.30-11.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Bērziņš Andris

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
21.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
22.10.2019
2 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
22.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
15.10.2019
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
16.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
23.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
17.10.2019
Siliņa Dace
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
18.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
25.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
11.30-12.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Bērziņš Andris
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
15.10.2019
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
16.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
23.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
17.10.2019
Siliņa Dace
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
18.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
25.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
12.30-13.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
2 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
14.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
21.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
15.10.2019
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
22.10.2019
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
16.10.2019
Grīnblate Silva
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
23.10.2019
Grīnblate Silva
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
2 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
14.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
21.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
15.10.2019
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
22.10.2019
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
16.10.2019
Grīnblate Silva
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
23.10.2019
Grīnblate Silva
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
17.10.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
24.10.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
18.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Ieskaite ar atzīmi
25.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
15.10.2019
Bērziņš Andris

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
22.10.2019
1 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
22.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
16.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
23.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
17.10.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
24.10.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
18.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Ieskaite ar atzīmi
25.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
15.10.2019
Bērziņš Andris

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
22.10.2019
1 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
22.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
16.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
23.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.10.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
18.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
16.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.10.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
16.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.10.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2