Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi 27.11.2019 Rumba Janīna, Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Ieskaite ar atzīmi 04.12.2019 Siliņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.11.2019 Kreišmane Dzidra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 18.10.2019 2. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
09.30-10.15 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 21.10.2019 1 grupa Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 21.10.2019 2. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 22.10.2019 2 grupa Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 22.10.2019 1. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 15.10.2019 Siliņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 26.11.2019 Gross Uldis Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 03.12.2019 Gross Uldis 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija 16.10.2019 Grīnblate Silva B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija 23.10.2019 Grīnblate Silva B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi 27.11.2019 Rumba Janīna, Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 04.12.2019 Gross Uldis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi 17.10.2019 Siliņa Dace 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.11.2019 Kreišmane Dzidra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 18.10.2019 2. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija 25.10.2019 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
10.30-11.15 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 14.10.2019 Bērziņš Andris Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 21.10.2019 1 grupa Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 21.10.2019 2. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 25.11.2019 Orlova Irina 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 22.10.2019 2 grupa Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 22.10.2019 1. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 15.10.2019 Siliņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 26.11.2019 Gross Uldis Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 03.12.2019 Gross Uldis 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija 16.10.2019 Grīnblate Silva B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija 23.10.2019 Grīnblate Silva B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi 27.11.2019 Rumba Janīna, Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi 04.12.2019 Rumba Janīna, Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi 17.10.2019 Siliņa Dace 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Eksāmens 05.12.2019 Gross Uldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.11.2019 Kreišmane Dzidra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 18.10.2019 1. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija 25.10.2019 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija 29.11.2019 Griņēviča Linda 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
11.30-12.15 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 14.10.2019 Bērziņš Andris ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 25.11.2019 Orlova Irina 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 15.10.2019 Siliņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 26.11.2019 Siliņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi 03.12.2019 Siliņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija 16.10.2019 Grīnblate Silva B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija 23.10.2019 Grīnblate Silva B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi 04.12.2019 Rumba Janīna, Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi 17.10.2019 Siliņa Dace 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 05.12.2019 Griņēviča Linda 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.11.2019 Kreišmane Dzidra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 18.10.2019 1. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija 25.10.2019 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija 29.11.2019 Griņēviča Linda 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 06.12.2019 Griņēviča Linda 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
12.30-13.15 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 21.10.2019 2 grupa Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija 14.10.2019 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 21.10.2019 1. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi 25.11.2019 Rumba Janīna 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 15.10.2019 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 22.10.2019 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 26.11.2019 Siliņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi 03.12.2019 Siliņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi 16.10.2019 Grīnblate Silva A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi 23.10.2019 Grīnblate Silva A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija 27.11.2019 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Ieskaite ar atzīmi 04.12.2019 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 28.11.2019 Orlova Irina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 05.12.2019 Griņēviča Linda 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija 29.11.2019 Griņēviča Linda 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Eksāmens 06.12.2019 Griņēviča Linda 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
13.30-14.15 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 21.10.2019 2 grupa Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija 14.10.2019 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 21.10.2019 1. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 15.10.2019 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 22.10.2019 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 26.11.2019 Siliņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi 03.12.2019 Siliņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi 16.10.2019 Grīnblate Silva A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi 23.10.2019 Grīnblate Silva A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 17.10.2019 Orlova Irina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 24.10.2019 Orlova Irina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 28.11.2019 Orlova Irina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 05.12.2019 Griņēviča Linda 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi 18.10.2019 Grīnblate Silva B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Ieskaite ar atzīmi 25.10.2019 Grīnblate Silva B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija 29.11.2019 Griņēviča Linda 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 06.12.2019 Orlova Irina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
14.30-15.15 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 14.10.2019 Pelēce Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 21.10.2019 1 grupa Pelēce Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 25.11.2019 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Eksāmens 02.12.2019 Pelēce Ilze 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 15.10.2019 Bērziņš Andris Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 22.10.2019 1 grupa Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 22.10.2019 2. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Fizi2036 Agrofizika Bt Eksāmens 26.11.2019 Bērziņš Andris 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 03.12.2019 Griņēviča Linda 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 16.10.2019 1. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija 23.10.2019 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.11.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 17.10.2019 Orlova Irina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 24.10.2019 Orlova Irina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 05.12.2019 Griņēviča Linda 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi 18.10.2019 Grīnblate Silva B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Ieskaite ar atzīmi 25.10.2019 Grīnblate Silva B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija 29.11.2019 Griņēviča Linda 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 06.12.2019 Orlova Irina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
15.30-16.15 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 14.10.2019 Pelēce Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 21.10.2019 1 grupa Pelēce Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 25.11.2019 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi 02.12.2019 Pelēce Ilze, Rumba Janīna 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 15.10.2019 Bērziņš Andris Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 22.10.2019 1 grupa Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 22.10.2019 2. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 03.12.2019 Griņēviča Linda 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 16.10.2019 1. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija 23.10.2019 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.11.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 24.10.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 05.12.2019 Griņēviča Linda 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi 18.10.2019 Grīnblate Silva B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs 06.12.2019 Orlova Irina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
16.30-17.15 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 14.10.2019 Pelēce Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 21.10.2019 1 grupa Pelēce Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 25.11.2019 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi 02.12.2019 Pelēce Ilze, Rumba Janīna 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 03.12.2019 Griņēviča Linda 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 16.10.2019 2. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.11.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 24.10.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 05.12.2019 Griņēviča Linda 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Eksāmens 06.12.2019 Orlova Irina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
17.30-18.15 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 14.10.2019 Pelēce Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 21.10.2019 1 grupa Pelēce Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi 16.10.2019 2. grupa Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.11.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 24.10.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
18.30-19.15 |
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 04.12.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |