Atpakaļ

G0329 Vides, ūdens un zemes inženierzinātnes Maģistra
Pilna laika
1-sem. 3-sem.
Visas apakšprog. GEO-Ģeodēzija HUS-Hidrotehnika un ūdenssaimniecība VIZ-Vides inženierzinātne ZP-Zemes pārvaldība
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 JurZ5015 Nekustamā īpašuma kadastrs B Lekcija
ZP a.prg.
21.10.2019-16.12.2019
VBF 9. stāvs
Paršova Velta
BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
12.09.2019-03.10.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
10.10.2019-30.10.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
07.11.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate5004 Matemātikas metožu pielietošana A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0514(PLK)

Sergejeva Natālija
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Valo6017 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Šinkus Tatjana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 JurZ5015 Nekustamā īpašuma kadastrs B Lekcija
ZP a.prg.
07.10.2019
14.10.2019
VBF 9. stāvs
Paršova Velta

JurZ5015 Nekustamā īpašuma kadastrs B Lekcija
ZP a.prg.
21.10.2019-16.12.2019
VBF 9. stāvs
Paršova Velta
BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
12.09.2019-03.10.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
10.10.2019-30.10.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
07.11.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate5004 Matemātikas metožu pielietošana A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0514(PLK)

Sergejeva Natālija
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Valo6017 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Šinkus Tatjana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
21.12.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 JurZ5015 Nekustamā īpašuma kadastrs B Lekcija
ZP a.prg.
07.10.2019
14.10.2019
VBF 9. stāvs
Paršova Velta

JurZ5015 Nekustamā īpašuma kadastrs B Lekcija
ZP a.prg.
21.10.2019-16.12.2019
VBF 9. stāvs
Paršova Velta
VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija
VIZ a.prg.
25.09.2019
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
12.09.2019-03.10.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
10.10.2019-30.10.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
07.11.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Filz5003 Zinātnes filozofija A Lekcija
02.09.2019-24.11.2019
G0514(PLK)
G0405(PLK)
G0905(PLK)

Brāzma Gunārs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ6004 Zemes pārvaldība B Lekcija
ZP a.prg.
29.11.2019
06.12.2019
13.12.2019
20.12.2019
Jankava Anda
Valo6017 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Šinkus Tatjana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
21.12.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 JurZ5015 Nekustamā īpašuma kadastrs B Lekcija
ZP a.prg.
07.10.2019
14.10.2019
VBF 9. stāvs
Paršova Velta

JurZ5015 Nekustamā īpašuma kadastrs B Lekcija
ZP a.prg.
21.10.2019-16.12.2019
VBF 9. stāvs
Paršova Velta
VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija
VIZ a.prg.
25.09.2019
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
12.09.2019-03.10.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
10.10.2019-30.10.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
JurZ6004 Zemes pārvaldība B Lekcija
ZP a.prg.
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
11.10.2019
18.10.2019
25.10.2019
01.11.2019
08.11.2019
15.11.2019
22.11.2019
29.11.2019
06.12.2019
13.12.2019
Jankava Anda
Valo6017 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Šinkus Tatjana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
21.12.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 JurZ5015 Nekustamā īpašuma kadastrs B Lekcija
ZP a.prg.
07.10.2019
14.10.2019
VBF 9. stāvs
Paršova Velta

JurZ5015 Nekustamā īpašuma kadastrs B Lekcija
ZP a.prg.
21.10.2019-16.12.2019
VBF 9. stāvs
Paršova Velta
VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija
VIZ a.prg.
25.09.2019
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
12.09.2019-03.10.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
10.10.2019-30.10.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Filz5003 Zinātnes filozofija A Prakt.darbi
02.09.2019-24.11.2019
G0514(PLK)

Brāzma Gunārs
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ6004 Zemes pārvaldība B Lekcija
ZP a.prg.
29.11.2019
06.12.2019
13.12.2019
Jankava Anda
VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
21.12.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija
VIZ a.prg.
25.09.2019
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ5020 Teorētiskā un sfēriskā ģeodēzija B Lekcija
GEO a.prg.
12.09.2019-03.10.2019
Ratkevičs Aivars
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ6047 Mērījumu matemātiskā apstrāde B Lekcija
GEO a.prg.
10.10.2019-21.11.2019
Celmiņa Vita
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ6047 Mērījumu matemātiskā apstrāde B Lekcija
GEO a.prg.
28.11.2019
Celmiņa Vita
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
26.10.2019
21.12.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija
14.09.2019
28.09.2019
12.10.2019
09.11.2019
23.11.2019
07.12.2019
Bērziņa Maija
902. aud. (9. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
14.30-15.15 BūvZ6047 Mērījumu matemātiskā apstrāde B Lekcija
GEO a.prg.
10.10.2019-21.11.2019
Celmiņa Vita
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ6047 Mērījumu matemātiskā apstrāde B Lekcija
GEO a.prg.
28.11.2019
Celmiņa Vita
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ6046 Ģeodēziskie darbi būvniecībā B Lekcija
GEO a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

HidZ6019 Hidrotehniskās būves B Lekcija
HUS a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Pundurs Einārs
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ5020 Bioloģiskā daudzveidība B Lekcija
VIZ a.prg.
13.09.2019-01.11.2019
Grinberga Linda
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

JurZ6004 Zemes pārvaldība B Lekcija
ZP a.prg.
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
11.10.2019
Jankava Anda

VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija
VIZ a.prg.
08.11.2019
15.11.2019
06.12.2019
13.12.2019
20.12.2019
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
26.10.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija
14.09.2019
28.09.2019
12.10.2019
09.11.2019
23.11.2019
07.12.2019
Bērziņa Maija
902. aud. (9. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
15.30-16.15 Ģeog5004 Ģeotelpisko datu kvalitāte B Lekcija
ZP a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
VBF 9. stāvs
Bērziņa Maija
BūvZ6047 Mērījumu matemātiskā apstrāde B Lekcija
GEO a.prg.
10.10.2019-21.11.2019
Celmiņa Vita
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ6047 Mērījumu matemātiskā apstrāde B Lekcija
GEO a.prg.
28.11.2019
Celmiņa Vita
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ6046 Ģeodēziskie darbi būvniecībā B Lekcija
GEO a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

HidZ6019 Hidrotehniskās būves B Lekcija
HUS a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Pundurs Einārs
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ5020 Bioloģiskā daudzveidība B Lekcija
VIZ a.prg.
13.09.2019-01.11.2019
Grinberga Linda
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

JurZ6004 Zemes pārvaldība B Lekcija
ZP a.prg.
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
11.10.2019
Jankava Anda

VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija
VIZ a.prg.
08.11.2019
15.11.2019
06.12.2019
13.12.2019
20.12.2019
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija
26.10.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija
07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
09.11.2019
23.11.2019
07.12.2019
14.12.2019
Bērziņa Maija
902. aud. (9. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
16.30-17.15 Ģeog5004 Ģeotelpisko datu kvalitāte B Lekcija
ZP a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
VBF 9. stāvs
Bērziņa Maija
VidZ5001 Ietekmes uz vidi novērtēšana B Lekcija
VIZ, HUS a.prg.
12.09.2019-22.12.2019
Grīnfelde Inga
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ6047 Mērījumu matemātiskā apstrāde B Lekcija
GEO a.prg.
10.10.2019-21.11.2019
Celmiņa Vita
612. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
HidZ6019 Hidrotehniskās būves B Lekcija
HUS a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Pundurs Einārs
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ5020 Bioloģiskā daudzveidība B Lekcija
VIZ a.prg.
13.09.2019-01.11.2019
Grinberga Linda
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

JurZ6004 Zemes pārvaldība B Lekcija
ZP a.prg.
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
11.10.2019
Jankava Anda

VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija
VIZ a.prg.
08.11.2019
15.11.2019
06.12.2019
13.12.2019
20.12.2019
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija
07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
09.11.2019
23.11.2019
07.12.2019
14.12.2019
Bērziņa Maija
902. aud. (9. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
17.30-18.15 VidZ5001 Ietekmes uz vidi novērtēšana B Lekcija
VIZ, HUS a.prg.
12.09.2019-22.12.2019
Grīnfelde Inga
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
HidZ5006 Ūdens resursi B Lekcija
HUS a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Tilgalis Ēriks
311. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija
VIZ a.prg.
13.12.2019
20.12.2019
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija
07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
26.10.2019
09.11.2019
23.11.2019
07.12.2019
14.12.2019
Bērziņa Maija
902. aud. (9. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
18.30-19.15 HidZ5006 Ūdens resursi B Lekcija
HUS a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Tilgalis Ēriks
311. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija
12.10.2019
26.10.2019
Bērziņa Maija
902. aud. (9. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19