Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Mate5004 Matemātikas metožu pielietošana A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0514(PLK) Sergejeva Natālija 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo6017 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Šinkus Tatjana 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
09.30-10.15 |
Mate5004 Matemātikas metožu pielietošana A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0514(PLK) Sergejeva Natālija 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo6017 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Šinkus Tatjana 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 21.12.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
10.30-11.15 |
VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija VIZ a.prg. 25.09.2019 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Filz5003 Zinātnes filozofija A Lekcija 02.09.2019-24.11.2019 G0514(PLK) G0905(PLK) G0405(PLK) Brāzma Gunārs 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo6017 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Šinkus Tatjana 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 21.12.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
11.30-12.15 |
VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija VIZ a.prg. 25.09.2019 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Valo6017 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Šinkus Tatjana 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 21.12.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
12.30-13.15 |
VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija VIZ a.prg. 25.09.2019 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Filz5003 Zinātnes filozofija A Prakt.darbi 02.09.2019-24.11.2019 G0514(PLK) Brāzma Gunārs 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 21.12.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
13.30-14.15 |
VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija VIZ a.prg. 25.09.2019 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 26.10.2019 21.12.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija 14.09.2019 28.09.2019 12.10.2019 09.11.2019 23.11.2019 07.12.2019 Bērziņa Maija 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
14.30-15.15 |
VidZ5020 Bioloģiskā daudzveidība B Lekcija VIZ a.prg. 13.09.2019-01.11.2019 Grinberga Linda 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija VIZ a.prg. 08.11.2019 15.11.2019 06.12.2019 13.12.2019 20.12.2019 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 26.10.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija 14.09.2019 28.09.2019 12.10.2019 09.11.2019 23.11.2019 07.12.2019 Bērziņa Maija 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
15.30-16.15 |
VidZ5020 Bioloģiskā daudzveidība B Lekcija VIZ a.prg. 13.09.2019-01.11.2019 Grinberga Linda 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija VIZ a.prg. 08.11.2019 15.11.2019 06.12.2019 13.12.2019 20.12.2019 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ5030 Vides inženierija A Lekcija 26.10.2019 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija 07.09.2019 14.09.2019 21.09.2019 28.09.2019 05.10.2019 12.10.2019 19.10.2019 09.11.2019 23.11.2019 07.12.2019 14.12.2019 Bērziņa Maija 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
16.30-17.15 |
VidZ5001 Ietekmes uz vidi novērtēšana B Lekcija VIZ, HUS a.prg. 12.09.2019-22.12.2019 Grīnfelde Inga 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ5020 Bioloģiskā daudzveidība B Lekcija VIZ a.prg. 13.09.2019-01.11.2019 Grinberga Linda 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija VIZ a.prg. 08.11.2019 15.11.2019 06.12.2019 13.12.2019 20.12.2019 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija 07.09.2019 14.09.2019 21.09.2019 28.09.2019 05.10.2019 12.10.2019 19.10.2019 26.10.2019 09.11.2019 23.11.2019 07.12.2019 14.12.2019 Bērziņa Maija 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
17.30-18.15 |
VidZ5001 Ietekmes uz vidi novērtēšana B Lekcija VIZ, HUS a.prg. 12.09.2019-22.12.2019 Grīnfelde Inga 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ5008 Baltijas jūras vide B Lekcija VIZ a.prg. 13.12.2019 20.12.2019 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija 07.09.2019 14.09.2019 21.09.2019 28.09.2019 05.10.2019 12.10.2019 26.10.2019 09.11.2019 23.11.2019 07.12.2019 14.12.2019 Bērziņa Maija 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
18.30-19.15 |
JurZ5010 Nekustamā īpašuma tiesības A Lekcija 12.10.2019 26.10.2019 Bērziņa Maija 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |