Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas grupas 1 2
Ceturtdienās- mācību prakse "Motorinstrumenti mežsaimniecībā"
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-17.03.2019
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
G0508(PLK)

Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-17.03.2019
Kaļeiņikovs Pēteris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Āboltiņš Aivars
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-14.04.2019
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-14.04.2019
Šmits Mareks
406. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
G0508(PLK)

Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-14.04.2019
Kaļeiņikovs Pēteris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-14.04.2019
Āboltiņš Aivars
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Kaļeiņikovs Pēteris
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-14.04.2019
Šmits Mareks
406. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Silabriedis Gunārs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-14.04.2019
Kaļeiņikovs Pēteris
01. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-17.03.2019
Āboltiņš Aivars
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
2 gr.
18.03.2019-14.04.2019
Āboltiņš Aivars
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
2 gr.
18.03.2019-14.04.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija
04.02.2019-17.03.2019
Kaļeiņikovs Pēteris
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-14.04.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
04.02.2019-17.03.2019
Silabriedis Gunārs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
2 gr.
18.03.2019-14.04.2019
Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-17.03.2019
Kaļeiņikovs Pēteris
01. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
Āboltiņš Aivars
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-14.04.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
G0508(PLK)
G0506(PLK)

Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta, Valainis Viktors, Ozola Inta, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-14.04.2019
Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
G0508(PLK)
G0506(PLK)

Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta, Valainis Viktors, Ozola Inta, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-17.02.2019
Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
14.30-15.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Šmits Mareks
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
04.02.2019-17.03.2019
Āboltiņš Aivars
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-10.03.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lekcija
2.ned.-04.02.2019-14.04.2019
Šmits Mareks
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
25.02.2019-14.04.2019
Vāle Jana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-24.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
25.02.2019-14.04.2019
Vāle Jana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
28.02.2019
07.03.2019
Vāle Jana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2