Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 05.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 05.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 05.03.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 02.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 02.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 02.04.2019 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3172 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bp Eksāmens Uzne a.prg. 10.04.2019 Kursa darba aizstāvēšana Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 07.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.04.2019 Vītoliņa Zane 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 05.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 12.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi 04.03.2019 Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.04.2019 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 08.04.2019 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Lekcija 26.02.2019 Bērziņš Andris 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 05.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 05.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 05.03.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.03.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 02.04.2019 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.04.2019 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 02.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 09.04.2019 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 02.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2019 Rūtenberga-Āva Anda 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 02.04.2019 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4151 Augļkopība I Bp Ieskaite Darz a.prg. 09.04.2019 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi 27.02.2019 Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 06.03.2019 Misule Madara 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.03.2019 Vītoliņa Zane 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.03.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.04.2019 Vītoliņa Zane 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3172 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bp Eksāmens Uzne a.prg. 10.04.2019 Kursa darba aizstāvēšana Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi 28.02.2019 Bērziņš Andris 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 07.03.2019 Adamovičs Aleksandrs 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 07.03.2019 Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 07.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ2050 Putnkopība Bp Eksāmens Lopk a.prg. 04.04.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 04.04.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.04.2019 Vītoliņa Zane 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2019 Vītoliņa Zane 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 05.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 12.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
||
10.30-11.15 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Lekcija 25.02.2019 Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi 04.03.2019 Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.04.2019 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 08.04.2019 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.04.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 08.04.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Lekcija 26.02.2019 Bērziņš Andris 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 05.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 05.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 05.03.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.03.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 02.04.2019 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.04.2019 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 02.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 09.04.2019 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 02.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2019 Rūtenberga-Āva Anda 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 02.04.2019 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3023 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Eksāmens Darz a.prg. 09.04.2019 Kursa darba aizstāvēšana Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi 27.02.2019 Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 06.03.2019 Misule Madara 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.03.2019 Vītoliņa Zane 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.03.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.04.2019 Vītoliņa Zane 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2087 Makroekonomika Bp Eksāmens Uzne a.prg. 10.04.2019 Vītoliņa Zane 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi 28.02.2019 Bērziņš Andris 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 07.03.2019 Adamovičs Aleksandrs 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 07.03.2019 Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 07.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 04.04.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Eksāmens Lauk a.prg. 11.04.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.04.2019 Vītoliņa Zane 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2019 Vītoliņa Zane 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 05.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 12.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
||
11.30-12.15 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Lekcija 25.02.2019 Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.03.2019 Dubova Laila 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.03.2019 Aplociņa Elita 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.04.2019 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 08.04.2019 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.04.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 08.04.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 26.02.2019 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 05.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 05.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.02.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.03.2019 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 02.04.2019 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 02.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 09.04.2019 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 02.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2019 Rūtenberga-Āva Anda 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi 27.02.2019 Bērziņš Andris 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 06.03.2019 Misule Madara 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.03.2019 Vītoliņa Zane 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.03.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.04.2019 Vītoliņa Zane 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 28.02.2019 Adamovičs Aleksandrs 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 07.03.2019 Adamovičs Aleksandrs 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 07.03.2019 Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 07.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 04.04.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Eksāmens Lauk a.prg. 11.04.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.04.2019 Vītoliņa Zane 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2019 Vītoliņa Zane 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 05.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 12.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
||
12.30-13.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.02.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.03.2019 Dubova Laila 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 25.02.2019 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.03.2019 Aplociņa Elita 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Lekcija 01.04.2019 Bērziņš Andris LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Eksāmens 08.04.2019 Bērziņš Andris |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 26.02.2019 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 05.03.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.02.2019 Rūtenberga-Āva Anda 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.03.2019 Rūtenberga-Āva Anda 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.02.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.03.2019 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 02.04.2019 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2019 Rūtenberga-Āva Anda 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 06.03.2019 Misule Madara 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.03.2019 Vītoliņa Zane 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 27.02.2019 Kampuss Kaspars 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 06.03.2019 Kampuss Kaspars LauZ4002 Augkopība II Bp Eksāmens Lauk a.prg. 10.04.2019 Misule Madara 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.04.2019 Vītoliņa Zane 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 28.02.2019 Adamovičs Aleksandrs 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 07.03.2019 Adamovičs Aleksandrs 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 07.03.2019 Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 07.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2019 Vītoliņa Zane 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 05.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 12.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
||
13.30-14.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.02.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.03.2019 Dubova Laila 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZP068 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā I Bp Seminārs Uzne a.prg. 25.02.2019 Kreišmane Dzidra 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 25.02.2019 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.03.2019 Aplociņa Elita 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Lekcija 01.04.2019 Bērziņš Andris LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Eksāmens 08.04.2019 Bērziņš Andris |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 26.02.2019 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 05.03.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.02.2019 Rūtenberga-Āva Anda 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.03.2019 Rūtenberga-Āva Anda 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 26.02.2019 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.03.2019 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi 02.04.2019 Bērziņš Andris LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 09.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 27.02.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 27.02.2019 Kampuss Kaspars 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 06.03.2019 Kampuss Kaspars LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 27.02.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.03.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 03.04.2019 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 03.04.2019 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 28.02.2019 Adamovičs Aleksandrs 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.04.2019 Bārzdiņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.04.2019 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.04.2019 Misule Madara 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 04.04.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 05.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Eksāmens Darz a.prg. 12.04.2019 Īle Una 19. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
||
14.30-15.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.02.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.03.2019 Dubova Laila 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.03.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 08.04.2019 Misule Madara 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 08.04.2019 Vītoliņa Zane 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 26.02.2019 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 05.03.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.02.2019 Rūtenberga-Āva Anda 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.03.2019 Rūtenberga-Āva Anda 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 26.02.2019 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.03.2019 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi 02.04.2019 Bērziņš Andris LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 09.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 27.02.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 27.02.2019 Kampuss Kaspars 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 06.03.2019 Kampuss Kaspars LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 27.02.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.03.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 03.04.2019 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 03.04.2019 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 07.03.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.04.2019 Bārzdiņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.04.2019 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.04.2019 Misule Madara 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 04.04.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Ieskaite Darz a.prg. 05.04.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
15.30-16.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.02.2019 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZP065 Laukkopība I Bp Seminārs Lauk a.prg. 04.03.2019 Ievadlekcija praksei Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.03.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 08.04.2019 Misule Madara 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 08.04.2019 Vītoliņa Zane 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 01.04.2019 Sivicka Irina |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 26.02.2019 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.02.2019 Rūtenberga-Āva Anda 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.03.2019 Rūtenberga-Āva Anda 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 05.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 26.02.2019 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.03.2019 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 09.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 27.02.2019 Kampuss Kaspars 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 06.03.2019 Kampuss Kaspars LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 27.02.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.03.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 03.04.2019 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 07.03.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.04.2019 Bārzdiņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.04.2019 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.04.2019 Misule Madara 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 04.04.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
16.30-17.15 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 08.04.2019 Misule Madara 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 08.04.2019 Vītoliņa Zane 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 01.04.2019 Sivicka Irina |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 05.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 09.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 27.02.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.03.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 03.04.2019 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 07.03.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.04.2019 Bārzdiņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.04.2019 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 04.04.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
17.30-18.15 |
Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 08.04.2019 Vītoliņa Zane 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 05.03.2019 Īle Una zāle. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 07.03.2019 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Kurss | Pasniedzējs | Telpa |
LauZ2050 Putnkopība
[Latviešu]
Bp
Lekcija
Lopk a.prg. |
Nolberga-Trūpa Aiga | 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |