Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 27.02.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 28.02.2018 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 21.02.2018 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.04.2018 Dubova Laila 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.03.2018 Sivicka Irina LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 05.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 05.04.2018 Adamovičs Aleksandrs 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 12.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 05.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 02.03.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 26.02.2018 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 26.02.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 20.02.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 27.02.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība Lekcija 03.04.2018 Popluga Dina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība Lekcija 10.04.2018 Popluga Dina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 28.02.2018 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 21.02.2018 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.04.2018 Dubova Laila 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 11.04.2018 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.04.2018 Kairiša Daina 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.04.2018 Kairiša Daina 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Eksāmens Uzne a.prg. 11.04.2018 Vītoliņa Zane 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.03.2018 Sivicka Irina LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 05.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 12.04.2018 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.04.2018 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Eksāmens Lopk a.prg. 12.04.2018 Kairiša Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 05.04.2018 Adamovičs Aleksandrs 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 12.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 05.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 02.03.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2018 Vītoliņa Zane 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
10.30-11.15 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 19.02.2018 Īle Una LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 19.02.2018 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 26.02.2018 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 26.02.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4159 Apstādījumi Bp Eksāmens Darz a.prg. 09.04.2018 Īle Una 20. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2018 Vītoliņa Zane 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 20.02.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 27.02.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība Lekcija 03.04.2018 Popluga Dina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība Lekcija 10.04.2018 Popluga Dina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 28.02.2018 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 21.02.2018 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.04.2018 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 11.04.2018 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.04.2018 Kairiša Daina 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.04.2018 Kairiša Daina 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.03.2018 Sivicka Irina LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 05.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 12.04.2018 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.04.2018 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 05.04.2018 Adamovičs Aleksandrs 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 12.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 05.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 02.03.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 23.02.2018 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2018 Vītoliņa Zane 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.04.2018 Vītoliņa Zane 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
11.30-12.15 |
LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 19.02.2018 Kampuss Kaspars LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 19.02.2018 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 19.02.2018 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Eksāmens Darz, Lauk a.prg. 09.04.2018 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2018 Vītoliņa Zane 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.02.2018 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 27.02.2018 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība Prakt.darbi 03.04.2018 Popluga Dina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība Lekcija 10.04.2018 Popluga Dina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 28.02.2018 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.04.2018 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 11.04.2018 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.04.2018 Kairiša Daina 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.04.2018 Kairiša Daina 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.03.2018 Sivicka Irina LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 05.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3023 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz a.prg. 12.04.2018 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.04.2018 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Eksāmens Lopk a.prg. 12.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 05.04.2018 Adamovičs Aleksandrs 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 02.03.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 23.02.2018 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2018 Vītoliņa Zane 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.04.2018 Vītoliņa Zane 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
12.30-13.15 |
LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 19.02.2018 Kampuss Kaspars LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 19.02.2018 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 19.02.2018 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2018 Vītoliņa Zane 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 27.02.2018 Kampuss Kaspars LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.02.2018 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 27.02.2018 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība Prakt.darbi 03.04.2018 Popluga Dina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.04.2018 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3172 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 10.04.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 28.02.2018 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 21.02.2018 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.04.2018 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.04.2018 Kairiša Daina 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.04.2018 Kairiša Daina 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.04.2018 Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 22.02.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.04.2018 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 05.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Eksāmens Lauk a.prg. 12.04.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 12.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 23.02.2018 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2018 Vītoliņa Zane 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.04.2018 Vītoliņa Zane 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
13.30-14.15 |
LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 19.02.2018 Kampuss Kaspars LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 19.02.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 20.02.2018 Sivicka Irina LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 27.02.2018 Kampuss Kaspars LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.02.2018 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 27.02.2018 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.04.2018 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 10.04.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3172 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 10.04.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZP063 Laukkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 28.02.2018 Bimšteine Gunita 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 21.02.2018 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2018 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.04.2018 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.04.2018 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.04.2018 Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 22.02.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 05.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Eksāmens Lauk a.prg. 12.04.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 12.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.04.2018 Vītoliņa Zane 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
14.30-15.15 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 19.02.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība Prakt.darbi 09.04.2018 Popluga Dina 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 20.02.2018 Sivicka Irina LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.02.2018 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 27.02.2018 Bārzdiņa Dace 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.04.2018 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 03.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 10.04.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 21.02.2018 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2018 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.04.2018 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.04.2018 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.04.2018 Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 22.02.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 05.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 12.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība Prakt.darbi 09.04.2018 Popluga Dina 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 20.02.2018 Sivicka Irina LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 27.02.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.04.2018 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 03.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 10.04.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2018 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.04.2018 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.04.2018 Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 22.02.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība Prakt.darbi 09.04.2018 Popluga Dina 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 27.02.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 03.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2018 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Eksāmens Lopk a.prg. 04.04.2018 Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi Darz a.prg. 22.02.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
17.30-18.15 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 27.02.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi Darz a.prg. 22.02.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |