Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 29.01.2018-04.03.2018 Joma Laura 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 12.03.2018-22.04.2018 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lab.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-29.01.2018-29.04.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 2.ned.-29.01.2018-29.04.2018 Šterna Linda 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 1.1. Ausmane Maija 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 29.01.2018-18.03.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 19.03.2018-08.04.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 09.04.2018-29.04.2018 Lapiņa Lāsma 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Bērziņš Andris 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 2.ned.-05.02.2018-25.02.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 2.ned.-19.03.2018-08.04.2018 Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 2.ned.-05.02.2018-08.04.2018 Ausmane Maija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Lopk a.prg. 2.ned.-29.01.2018-15.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-05.02.2018-25.02.2018 Joma Laura 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-19.03.2018-08.04.2018 Kreišmane Dzidra 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-18.02.2018 Joma Laura 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-12.03.2018-01.04.2018 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Grīnblate Silva A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 Šterna Linda 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 1.1. Ausmane Maija 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 29.01.2018-18.03.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 19.03.2018-08.04.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 09.04.2018-29.04.2018 Lapiņa Lāsma 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Bērziņš Andris 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-11.03.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 12.03.2018-22.04.2018 Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-15.04.2018 Ausmane Maija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-15.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-11.03.2018 Joma Laura 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 12.03.2018-22.04.2018 Kreišmane Dzidra 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Grīnblate Silva A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 Šterna Linda 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Uzne a.prg. 2.ned.-29.01.2018-29.04.2018 Melngalvis Indulis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-29.04.2018 1.1. Ausmane Maija 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-29.01.2018-29.04.2018 1.2. Ausmane Maija 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-18.03.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-19.03.2018-08.04.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-09.04.2018-29.04.2018 Lapiņa Lāsma 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Bērziņš Andris 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-11.03.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 12.03.2018-25.03.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 26.03.2018-15.04.2018 Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lab.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 29.01.2018-15.04.2018 Melngalvis Indulis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Grīnblate Silva A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 Melngalvis Indulis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 1.2. Ausmane Maija 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Bērziņš Andris 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-04.03.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 05.03.2018-25.03.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 26.03.2018-15.04.2018 Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lab.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-15.04.2018 Melngalvis Indulis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 2.ned.-29.01.2018-15.04.2018 Ausmane Maija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-18.03.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 19.03.2018-08.04.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 09.04.2018-29.04.2018 Lapiņa Lāsma 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Grīnblate Silva A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 Melngalvis Indulis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-29.04.2018 1.2. Ausmane Maija 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-04.03.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 05.03.2018-25.03.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 26.03.2018-08.04.2018 Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 2.ned.-29.01.2018-15.04.2018 Šterna Linda 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lab.darbi Lopk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-29.04.2018 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-15.04.2018 Ausmane Maija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-18.03.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 19.03.2018-08.04.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 09.04.2018-29.04.2018 Lapiņa Lāsma 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz a.prg. 1.ned.-29.01.2018-29.04.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-15.04.2018 Šterna Linda 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-18.03.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-19.03.2018-08.04.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-09.04.2018-29.04.2018 Lapiņa Lāsma 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Liepniece Marta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
15.30-16.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0703(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Liepniece Marta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
16.30-17.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0703(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
17.30-18.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0703(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |