Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MatZP013 Koksnes mehāniskā apstrāde Bp Prakt.darbi Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3028 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Lekcija Miončinskis Ulvis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 G0507(PLK) Magaznieks Jānis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
LauZ2023 Konstrukciju materiāli Bt Lekcija 2.ned. Vērdiņš Gunārs 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZP006 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Lekcija Miončinskis Ulvis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
09.30-10.15 |
MatZP013 Koksnes mehāniskā apstrāde Bp Prakt.darbi Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3028 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Lekcija Miončinskis Ulvis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi Magaznieks Jānis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
LauZ2023 Konstrukciju materiāli Bt Lekcija Vērdiņš Gunārs 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZP006 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Lekcija Miončinskis Ulvis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
10.30-11.15 |
MatZP013 Koksnes mehāniskā apstrāde Bp Prakt.darbi Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3028 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Lekcija Miončinskis Ulvis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MašZ2007 Mašīnu elementi Bt Lekcija Šmits Mareks 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4013 Tehniskā grafika I Bt Lab.darbi 1.1. Vronskis Olafs 419. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ2007 Mašīnu elementi Bt Lab.darbi 1.ned. 1.2. Šmits Mareks 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ2023 Konstrukciju materiāli Bt Lab.darbi 2.ned. 1.2. Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZP006 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Lekcija Miončinskis Ulvis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
11.30-12.15 |
MatZP013 Koksnes mehāniskā apstrāde Bp Prakt.darbi Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3028 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Prakt.darbi Miončinskis Ulvis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MašZ4013 Tehniskā grafika I Bt Lab.darbi 1.2. Vronskis Olafs 419. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ2007 Mašīnu elementi Bt Lab.darbi 1.ned. 1.1. Šmits Mareks 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ2023 Konstrukciju materiāli Bt Lab.darbi 2.ned. 1.1. Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZP006 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Prakt.darbi Miončinskis Ulvis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
12.30-13.15 |
MatZP013 Koksnes mehāniskā apstrāde Bp Prakt.darbi Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ValoP296 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ2007 Mašīnu elementi Bt Prakt.darbi 1.ned. Šmits Mareks 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZP006 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Prakt.darbi Miončinskis Ulvis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
13.30-14.15 |
MatZ1003 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Prakt.darbi Studiju darbs Kūliņš Laimonis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ValoP296 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
14.30-15.15 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0506(PLK) G0507(PLK) Rimgaile Linda, Ozola Inta, Markevics Māris, Vītols Jānis, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
MatZ1003 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Prakt.darbi Studiju darbs Kūliņš Laimonis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
15.30-16.15 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0506(PLK) G0507(PLK) Rimgaile Linda, Ozola Inta, Markevics Māris, Vītols Jānis, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija 26.03.2018-22.04.2018 G0507(PLK) Magaznieks Jānis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
16.30-17.15 |
MašZ4013 Tehniskā grafika I Bt Lekcija Vronskis Olafs 410. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |