Atpakaļ

G0608 Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
BISK Ievadkurss mākslīgajā intelektā notiks E vidē
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Medi2004 Uztura zinības Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Beitāne Ilze
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi3059 Viesnīcu dienestu vadība Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Riekstiņa-Dolģe Rita
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
PārZ3093 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija Bp Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Jansone Liene
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3093 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija Bp Lekcija
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Lekc./pr.d.
Jansone Liene
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0112(PLK)
G0330(PLK)
G0419(PLK)
G0703(PLK)
G0907(PLK)
G0507(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Medi2004 Uztura zinības Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Beitāne Ilze
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi3059 Viesnīcu dienestu vadība Bp Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Riekstiņa-Dolģe Rita
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
PārZ3093 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija Bp Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Jansone Liene
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3093 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Lekc./pr.d.
Jansone Liene
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0112(PLK)
G0419(PLK)
G0330(PLK)
G0703(PLK)
G0907(PLK)
G0507(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Liepa Sindija
403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Citi3059 Viesnīcu dienestu vadība Bp Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Riekstiņa-Dolģe Rita
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
PārZ3093 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija Bp Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Jansone Liene
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3093 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Lekc./pr.d.
Jansone Liene
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0604(PLK)
G0614(PLK)

Lagzdiņš Ainis
zāle. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Citi2033 Etiķete viesmīlībā Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Īriste Sandra
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3093 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija Bp Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Jansone Liene
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
G0604(PLK)
G0614(PLK)

Lagzdiņš Ainis
zāle. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Citi2033 Etiķete viesmīlībā Bp Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Īriste Sandra
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3093 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija Bp Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Jansone Liene
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP309 Profesionālā svešvaloda viesmīlībā (krievu valoda) Bv Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Gode Ina
339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 PārZ3093 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija Bp Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Jansone Liene
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP309 Profesionālā svešvaloda viesmīlībā (krievu valoda) Bv Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Gode Ina
339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
134. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22
14.30-15.15 Ekon3130 Reklāmas kampaņu realizācija Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0105(PLK)

Zēverte-Rivža Sandija
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Medi2004 Uztura zinības Bp Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Beitāne Ilze
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
134. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22
15.30-16.15 Ekon3130 Reklāmas kampaņu realizācija Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0105(PLK)
G0614(PLK)

Zēverte-Rivža Sandija
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Medi2004 Uztura zinības Bp Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Beitāne Ilze
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
16.30-17.15 ValoP226 Spāņu valoda I Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0903(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0903(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5