Atpakaļ

G0335 Būvniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
02.10.2023. plkst. 11:30 Ievadlekcija MF 32
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate1021 Matemātika I Bt Lekcija
09.10.2023
16.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
02.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
17.10.2023
Puzānova Dana
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lekcija
03.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
10.10.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2056 Būvmateriāli I Bp Lekcija
04.10.2023
11.10.2023
18.10.2023
Preikšs Ilmārs
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2056 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi
05.10.2023
12.10.2023
19.10.2023
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lekcija
06.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
13.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
07.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
21.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Mate1021 Matemātika I Bt Lekcija
09.10.2023
16.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
02.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
17.10.2023
Puzānova Dana
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lekcija
03.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
10.10.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2056 Būvmateriāli I Bp Prakt.darbi
18.10.2023
Preikšs Ilmārs
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2056 Būvmateriāli I Bp Lekcija
04.10.2023
11.10.2023
Preikšs Ilmārs
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2056 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi
05.10.2023
12.10.2023
19.10.2023
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lekcija
06.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
13.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
07.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
21.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
09.10.2023
16.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
02.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
17.10.2023
Puzānova Dana
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Prakt.darbi
03.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
10.10.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
11.10.2023
18.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate1021 Matemātika I Bt Lekcija
05.10.2023
12.10.2023
Atslēga Svetlana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
19.10.2023
Atslēga Svetlana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1020 Būvgrafika Bt Prakt.darbi
06.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi
13.10.2023
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1021 Matemātika I Bt Ieskaite
20.10.2023
Atslēga Svetlana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
07.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
21.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
09.10.2023
16.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
17.10.2023
Puzānova Dana
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Prakt.darbi
03.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi
10.10.2023
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
11.10.2023
18.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1021 Matemātika I Bt Lekcija
04.10.2023
Atslēga Svetlana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1021 Matemātika I Bt Lekcija
12.10.2023
Atslēga Svetlana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
05.10.2023
19.10.2023
Atslēga Svetlana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1020 Būvgrafika Bt Prakt.darbi
06.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi
13.10.2023
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1021 Matemātika I Bt Ieskaite
20.10.2023
Atslēga Svetlana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
07.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
21.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
03.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi
10.10.2023
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
17.10.2023
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
18.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
04.10.2023
11.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ2056 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi
19.10.2023
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
05.10.2023
12.10.2023
Atslēga Svetlana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
06.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
13.10.2023
20.10.2023
Dimiņš Fredijs
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
07.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
10.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lekcija
03.10.2023
17.10.2023
Dimiņš Fredijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
18.10.2023
Atslēga Svetlana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
19.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Lekcija
05.10.2023
Eihvalde Indra
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
13.10.2023
20.10.2023
Dimiņš Fredijs
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
21.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 BūvZ2056 Būvmateriāli I Bp Lekcija
02.10.2023
09.10.2023
16.10.2023
Preikšs Ilmārs
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
10.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lekcija
03.10.2023
17.10.2023
Dimiņš Fredijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
18.10.2023
Atslēga Svetlana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
11.10.2023
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
19.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Lekcija
05.10.2023
Eihvalde Indra
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
06.10.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
13.10.2023
20.10.2023
Dimiņš Fredijs
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
07.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
21.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 BūvZ2056 Būvmateriāli I Bp Lekcija
02.10.2023
09.10.2023
16.10.2023
Preikšs Ilmārs
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
10.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lekcija
03.10.2023
17.10.2023
Dimiņš Fredijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2056 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi
11.10.2023
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2056 Būvmateriāli I Bp Prakt.darbi
04.10.2023
Preikšs Ilmārs
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
18.10.2023
Atslēga Svetlana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
19.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Lekcija
05.10.2023
Eihvalde Indra
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Prakt.darbi
12.10.2023
Bokta Mareks
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
06.10.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
07.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
21.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 BūvZ2056 Būvmateriāli I Bp Lekcija
02.10.2023
09.10.2023
16.10.2023
Preikšs Ilmārs
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
10.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lekcija
03.10.2023
17.10.2023
Dimiņš Fredijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
04.10.2023
11.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Valo2060 Profesionālā angļu valoda būvniecībā Bv Prakt.darbi
18.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
19.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Lekcija
05.10.2023
Eihvalde Indra
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Prakt.darbi
12.10.2023
Bokta Mareks
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
06.10.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
07.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
21.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
16.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Valo2060 Profesionālā angļu valoda būvniecībā Bv Prakt.darbi
02.10.2023
09.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo2060 Profesionālā angļu valoda būvniecībā Bv Prakt.darbi
03.10.2023
10.10.2023
17.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo2060 Profesionālā angļu valoda būvniecībā Bv Prakt.darbi
04.10.2023
11.10.2023
18.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
19.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Lekcija
05.10.2023
Bokta Mareks
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Prakt.darbi
12.10.2023
Bokta Mareks
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Lekcija
06.10.2023
Bokta Mareks
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
07.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
18.30-19.15 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Eksāmens
16.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Valo2060 Profesionālā angļu valoda būvniecībā Bv Prakt.darbi
02.10.2023
09.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo2060 Profesionālā angļu valoda būvniecībā Bv Prakt.darbi
03.10.2023
10.10.2023
17.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo2060 Profesionālā angļu valoda būvniecībā Bv Prakt.darbi
04.10.2023
11.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Lekcija
05.10.2023
Bokta Mareks
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Prakt.darbi
12.10.2023
Bokta Mareks
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Lekcija
06.10.2023
Bokta Mareks
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
07.10.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11