Atpakaļ

G0335 Būvniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Preikšs Ilmārs
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Lekcija
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Bokta Mareks
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Bokta Mareks
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
2 gr.
30.10.2023-24.12.2023
Puzānova Dana
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Preikšs Ilmārs
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Eksāmens
08.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 15.00
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2060 Ievads specialitātē Bv Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Bokta Mareks
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
30.10.2023-24.12.2023
1.2.
Puzānova Dana
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 12.00
Dimiņš Fredijs
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Levicka Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Levicka Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 Arhi1020 Būvgrafika Bt Lekcija
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Brencis Raitis
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Brencis Raitis
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Eksāmens
08.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 15.00
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Valo2060 Profesionālā angļu valoda būvniecībā Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Orlova Irina
331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Preikšs Ilmārs
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
1.1.
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
30.10.2023-24.12.2023
1.1.
Puzānova Dana
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 12.00
Dimiņš Fredijs
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1021 Matemātika I Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Levicka Anna
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Preikšs Ilmārs
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Eksāmens
08.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 15.00
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Eksāmens
15.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 11.15 - 13.15
Lasmanis Vairis
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Valo2060 Profesionālā angļu valoda būvniecībā Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Orlova Irina
331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 12.00
Dimiņš Fredijs
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Levicka Anna
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Eksāmens
08.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 15.00
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Eksāmens
15.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 11.15 - 13.15
Lasmanis Vairis
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Valo2060 Profesionālā angļu valoda būvniecībā Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Orlova Irina
331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Brencis Raitis
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Levicka Anna
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
1.2.
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Eksāmens
08.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 15.00
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Valo2060 Profesionālā angļu valoda būvniecībā Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Orlova Irina
331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Dimiņš Fredijs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 BūvZ2061 Būvmateriāli Bp Eksāmens
08.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 15.00
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
04.09.2023-29.10.2023
G0331(PLK)

Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Dimiņš Fredijs, Miķelsone Velga
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Eksāmens
2 gr.
18.01.2024
Eksāmens laiks: plkst. 15.00 - 17.00 , 417.t.
Vronskis Olafs
15.30-16.15 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
04.09.2023-29.10.2023
G0331(PLK)

Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Dimiņš Fredijs, Miķelsone Velga
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Eksāmens
2 gr.
18.01.2024
Eksāmens laiks: plkst. 15.00 - 17.00 , 417.t.
Vronskis Olafs
16.30-17.15 Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Eksāmens
2 gr.
18.01.2024
Eksāmens laiks: plkst. 15.00 - 17.00 , 417.t.
Vronskis Olafs
17.30-18.15 MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Eksāmens
1 gr.
19.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 17.30 - 19.30
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Eksāmens
1 gr.
19.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 17.30 - 19.30
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5