Atpakaļ

G0326 Būvniecība Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
02.10.2023. plkst. 9:00 Ievadlekcija MF 22
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Arhi1025 Būvgrafika Bn Lab.darbi
17.10.2023
Puzānova Dana
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1025 Būvgrafika Bn Lekcija
03.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1026 Ķīmija Bv Lab.darbi
10.10.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2047 Būvmateriāli Bn Lekcija
04.10.2023
11.10.2023
18.10.2023
Preikšs Ilmārs
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2047 Būvmateriāli Bn Lab.darbi
05.10.2023
12.10.2023
19.10.2023
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi1025 Būvgrafika Bn Lekcija
06.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1026 Ķīmija Bv Lab.darbi
20.10.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Lekcija
13.10.2023
Gusta Sandra
601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bn Lab.darbi
07.10.2023
14.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Arhi1025 Būvgrafika Bn Lab.darbi
17.10.2023
Puzānova Dana
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1025 Būvgrafika Bn Lekcija
03.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1026 Ķīmija Bv Lab.darbi
10.10.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2047 Būvmateriāli Bn Lekcija
04.10.2023
11.10.2023
Preikšs Ilmārs
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2047 Būvmateriāli Bn Prakt.darbi
18.10.2023
Preikšs Ilmārs
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2047 Būvmateriāli Bn Lab.darbi
05.10.2023
12.10.2023
19.10.2023
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi1025 Būvgrafika Bn Lekcija
06.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Lekcija
20.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Prakt.darbi
13.10.2023
Gusta Sandra
601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bn Lab.darbi
07.10.2023
14.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Lekcija
16.10.2023
Vikse Inita
303. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1031 Matemātika I Bv Prakt.darbi
09.10.2023
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Lekcija
02.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi1025 Būvgrafika Bn Lab.darbi
17.10.2023
Puzānova Dana
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1025 Būvgrafika Bn Prakt.darbi
03.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1026 Ķīmija Bv Lab.darbi
10.10.2023
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1025 Būvgrafika Bn Lab.darbi
11.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Lekcija
04.10.2023
18.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2042 Būvmehānika I Bn Prakt.darbi
05.10.2023
12.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1026 Ķīmija Bv Lab.darbi
19.10.2023
Dimiņš Fredijs
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1025 Būvgrafika Bn Prakt.darbi
06.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Prakt.darbi
13.10.2023
Vikse Inita
601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Prakt.darbi
20.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bn Lab.darbi
07.10.2023
14.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Lekcija
16.10.2023
Vikse Inita
303. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1031 Matemātika I Bv Lekcija
02.10.2023
Zeidmane Anda
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1031 Matemātika I Bv Lab.darbi
09.10.2023
Zeidmane Anda
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1025 Būvgrafika Bn Lab.darbi
17.10.2023
Puzānova Dana
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi1025 Būvgrafika Bn Prakt.darbi
03.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi1025 Būvgrafika Bn Lab.darbi
11.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2042 Būvmehānika I Bn Lekcija
04.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2042 Būvmehānika I Bn Prakt.darbi
18.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Ķīmi1026 Ķīmija Bv Lab.darbi
05.10.2023
12.10.2023
19.10.2023
Dimiņš Fredijs
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1025 Būvgrafika Bn Prakt.darbi
06.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Prakt.darbi
13.10.2023
Vikse Inita
601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Prakt.darbi
20.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bn Lab.darbi
07.10.2023
14.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Lekcija
16.10.2023
Vikse Inita
303. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1031 Matemātika I Bv Lekcija
02.10.2023
Zeidmane Anda
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1031 Matemātika I Bv Lab.darbi
09.10.2023
Zeidmane Anda
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1025 Būvgrafika Bn Lab.darbi
03.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2042 Būvmehānika I Bn Ieskaite
18.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2047 Būvmateriāli Bn Lab.darbi
19.10.2023
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1031 Matemātika I Bv Lab.darbi
12.10.2023
Zeidmane Anda
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1025 Būvgrafika Bn Lab.darbi
06.10.2023
Brencis Raitis
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Prakt.darbi
13.10.2023
Vikse Inita
601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Prakt.darbi
20.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Lekcija
16.10.2023
Vikse Inita
303. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2042 Būvmehānika I Bn Lekcija
10.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1026 Ķīmija Bv Lekcija
03.10.2023
17.10.2023
Dimiņš Fredijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1031 Matemātika I Bv Lekcija
11.10.2023
Zeidmane Anda
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Prakt.darbi
04.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Prakt.darbi
19.10.2023
Vikse Inita
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1031 Matemātika I Bv Prakt.darbi
05.10.2023
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1031 Matemātika I Bv Prakt.darbi
12.10.2023
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Lekcija
06.10.2023
Vikse Inita
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Prakt.darbi
13.10.2023
Vikse Inita
601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bn Lab.darbi
07.10.2023
14.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 BūvZ2047 Būvmateriāli Bn Lekcija
02.10.2023
09.10.2023
16.10.2023
Preikšs Ilmārs
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2042 Būvmehānika I Bn Lekcija
10.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1026 Ķīmija Bv Lekcija
03.10.2023
17.10.2023
Dimiņš Fredijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2042 Būvmehānika I Bn Lekcija
04.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Prakt.darbi
19.10.2023
Vikse Inita
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1031 Matemātika I Bv Prakt.darbi
05.10.2023
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1031 Matemātika I Bv Lab.darbi
12.10.2023
Zeidmane Anda
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Lekcija
06.10.2023
Vikse Inita
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bn Lab.darbi
07.10.2023
14.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 BūvZ2047 Būvmateriāli Bn Lekcija
02.10.2023
09.10.2023
16.10.2023
Preikšs Ilmārs
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2042 Būvmehānika I Bn Prakt.darbi
10.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ķīmi1026 Ķīmija Bv Lekcija
03.10.2023
17.10.2023
Dimiņš Fredijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2047 Būvmateriāli Bn Prakt.darbi
04.10.2023
Preikšs Ilmārs
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2047 Būvmateriāli Bn Lab.darbi
11.10.2023
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Prakt.darbi
19.10.2023
Vikse Inita
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1031 Matemātika I Bv Lekcija
05.10.2023
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Lekcija
12.10.2023
Gusta Sandra
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Lekcija
06.10.2023
Vikse Inita
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1031 Matemātika I Bv Ieskaite
13.10.2023
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bn Lab.darbi
07.10.2023
14.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 BūvZ2047 Būvmateriāli Bn Lekcija
02.10.2023
09.10.2023
16.10.2023
Preikšs Ilmārs
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Ķīmi1026 Ķīmija Bv Lekcija
03.10.2023
17.10.2023
Dimiņš Fredijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Prakt.darbi
10.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Lekcija
11.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Prakt.darbi
04.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

ValoP271 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
18.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Prakt.darbi
19.10.2023
Vikse Inita
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Lekcija
12.10.2023
Gusta Sandra
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4096 Būvuzņēmējdarbība II Bv Lekcija
06.10.2023
Vikse Inita
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1031 Matemātika I Bv Ieskaite
13.10.2023
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bn Lab.darbi
07.10.2023
14.10.2023
Vronskis Olafs
407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 ValoP271 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
02.10.2023
09.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP271 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
03.10.2023
10.10.2023
17.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP271 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
04.10.2023
11.10.2023
18.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Prakt.darbi
12.10.2023
Gusta Sandra
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
18.30-19.15 ValoP271 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
02.10.2023
09.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP271 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
03.10.2023
10.10.2023
17.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP271 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
04.10.2023
11.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ3097 Būvuzņēmējdarbība I Bv Prakt.darbi
12.10.2023
Gusta Sandra
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19