Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lekcija 1, 2, 3 gr. Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lab.darbi 3 gr. 3.1. Zvirgzdiņa Līga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 3 gr. Vucāne Sanita, Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.1.1 grupa Tone Sandra E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 30.01.2023-17.02.2023 Mancēviča Lauma A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lekcija 1, 2, 3 gr. Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lab.darbi 3 gr. 3.2. Zvirgzdiņa Līga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 3 gr. Vucāne Sanita, Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.1.1 grupa Tone Sandra E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 30.01.2023-17.02.2023 Mancēviča Lauma A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lekcija 1, 2, 3 gr. Zvirgzdiņa Līga 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. Kļaviņa-Blekte Iveta 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 3 gr. Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 3.2.1 grupa Plivča Vita A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.1.1 grupa Tone Sandra E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 30.01.2023-26.03.2023 Rancāne Sarmīte 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 3 gr. Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 3.2.1 grupa Plivča Vita A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.1.2 grupa Tone Sandra E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
12.30-13.15 |
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi 3 gr. 3.1.1 un 3.1.2 grupas Plivča Vita A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.1.2 grupa Tone Sandra E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi 3 gr. 30.01.2023-04.05.2023 06.05.2023-21.05.2023 8 nodarbības pēc individuāla plāna Pētersons Gunārs, Plivča Alma, Plivča Vita A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi 3 gr. 20.05.2023 8 nodarbības pēc individuāla plāna Pētersons Gunārs, Plivča Alma, Plivča Vita A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
13.30-14.15 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. Mancēviča Lauma A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. Notiek attālināti Pāvulēns Jānis 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi 3 gr. 3.1.1 un 3.1.2 grupas Plivča Vita A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.1.2 grupa Tone Sandra E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. Plivča Alma A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Prakt.darbi 3 gr. 30.01.2023-26.03.2023 Rancāne Sarmīte 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi 3 gr. 03.04.2023-21.05.2023 attālināti Gorbačevska Dace |
Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 1.ned. Notiek attālināti Pāvulēns Jānis 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 3.1.1 un 3.1.2 grupas Plivča Vita A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
16.30-17.15 |
Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi 3 gr. 03.04.2023-21.05.2023 attālināti Gorbačevska Dace |
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 3.1.1 un 3.1.2 grupas Plivča Vita A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
17.30-18.15 |
Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi 3 gr. 03.04.2023-21.05.2023 attālināti Gorbačevska Dace |
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi 3 gr. 3.2.1 grupa Plivča Vita A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.2.1 grupa Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
18.30-19.15 |
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi 3 gr. 3.2.1 grupa Plivča Vita A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.2.1 grupa Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
19.30-20.15 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.2.1 grupa Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |