Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija
1.ned.
Jesemčika Anna
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija
2.ned.
Feldmane Līga
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Lekcija
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija
31.10.2022-27.11.2022
G0507(PLK)

Sisenis Linards
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ETeh3032 Mehatronika Bt Lekcija
1.ned.
Gailums Guntis
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3032 Mehatronika Bt Lekcija
2.ned.
Gedzurs Aleksejs
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
māc.prakse
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
09.30-10.15 Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi
1.ned.
Jesemčika Anna
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi
2.ned.
Feldmane Līga
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Lekcija
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija
31.10.2022-27.11.2022
G0507(PLK)

Sisenis Linards
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ETeh3032 Mehatronika Bt Lab.darbi
Gedzurs Aleksejs
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
māc.prakse
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
10.30-11.15 MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Prakt.darbi
07.11.2022-27.11.2022
Sisenis Linards
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Prakt.darbi
28.11.2022-25.12.2022
Luguza Solveiga
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Lekcija
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija
31.10.2022-27.11.2022
G0507(PLK)

Sisenis Linards
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ETeh3032 Mehatronika Bt Lab.darbi
1.ned.
Gedzurs Aleksejs
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3032 Mehatronika Bt Prakt.darbi
2.ned.
Gedzurs Aleksejs
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
māc.prakse
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
11.30-12.15 MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Prakt.darbi
21.11.2022
Sisenis Linards
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija
28.11.2022-25.12.2022
G0507(PLK)

Luguza Solveiga
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
māc.prakse
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
12.30-13.15 MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija
28.11.2022-25.12.2022
G0507(PLK)

Luguza Solveiga
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ETeh3032 Mehatronika Bt Lab.darbi
1.ned.-26.09.2022-13.11.2022
Gailums Guntis
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3032 Mehatronika Bt Prakt.darbi
2.ned.-03.10.2022-20.11.2022
Gailums Guntis
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija
Karlsons Uldis
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
māc.prakse
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
13.30-14.15 MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija
28.11.2022-25.12.2022
G0507(PLK)

Luguza Solveiga
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ETeh3032 Mehatronika Bt Lab.darbi
1.ned.-26.09.2022-13.11.2022
Gailums Guntis
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3032 Mehatronika Bt Prakt.darbi
2.ned.-03.10.2022-20.11.2022
Gailums Guntis
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi
Karlsons Uldis
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MatZ3009 Zāģmateriālu ražošana Bp Prakt.darbi
Kursa darbs
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi
Karlsons Uldis
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
2.ned.
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ3046 Komerctiesības Bb Prakt.darbi
1.ned.
BISK
G0402(PLK)
G0614(PLK)
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MatZ3009 Zāģmateriālu ražošana Bp Prakt.darbi
Kursa darbs
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
16.30-17.15 VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Lekcija
BISK
G0412(PLK)
G0105(PLK)
G0506(PLK)
G0419(PLK)
G0215(PLK)
G0507(PLK)

Auziņa Anita
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
17.30-18.15 VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Prakt.darbi
BISK
G0105(PLK)
G0507(PLK)

Auziņa Anita
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
18.30-19.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi
BISK
G0507(PLK)

Banis Kārlis
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
19.30-20.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi
BISK
G0507(PLK)

Banis Kārlis
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5