Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 3 4-EN
Mācību brauciens uz mācību pētījumu saimniecību Vecauce, 1.grupa no 01.12. līdz 02.12.2022
Mācību brauciens uz mācību pētījumu saimniecību Vecauce, 3.grupa no 08.12. līdz 09.12.2022
Mācību brauciens uz mācību pētījumu saimniecību Vecauce, 2.grupa no 06.12. līdz 07.12.2022
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.

A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1001 Latīņu valoda I Bv Seminārs
1 gr.
05.09.2022-13.11.2022
Gorbačevska Dace
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-01.10.2022
2.2.2 grupa
Ārne Astra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.1 grupa
Tone Sandra
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi1011 Fizika Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Lekcija
4-EN gr.
Freiberga Anete
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lekcija
4-EN gr.
Indriksons Aigars
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
Mancēviča Lauma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete1001 Latīņu valoda I Bv Seminārs
4-EN gr.
05.09.2022-13.11.2022
Gorbačevska Dace
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Tiļļa Sintija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-01.10.2022
1.2.1 grupa
Ārne Astra
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.

A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1001 Latīņu valoda I Bv Seminārs
1 gr.
05.09.2022-13.11.2022
Gorbačevska Dace
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-01.10.2022
2.2.2 grupa
Ārne Astra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.1 grupa
Tone Sandra
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi1011 Fizika Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.
Indriksons Aigars
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
Pētersons Gunārs, Plivča Alma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete1001 Latīņu valoda I Bv Seminārs
4-EN gr.
05.09.2022-13.11.2022
Gorbačevska Dace
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Tiļļa Sintija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-01.10.2022
1.2.1 grupa
Ārne Astra
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.

A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-01.10.2022
2.2.2 grupa
Ārne Astra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.1 grupa
Tone Sandra
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi1011 Fizika Bv Lab.darbi
3 gr.
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
1 gr.
Gode Ina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.
Indriksons Aigars
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Fizi1011 Fizika Bv Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.
Bufasi Ergi
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
Pētersons Gunārs, Plivča Alma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Ozola Baiba
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lekcija
4-EN gr.
31.10.2022-25.12.2022
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Tiļļa Sintija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-01.10.2022
1.2.1 grupa
Ārne Astra
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
Straupe Inga
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
Terentjeva Margarita
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
1 gr.
Gode Ina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
2 gr.
31.10.2022-25.12.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.
Indriksons Aigars
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Fizi1011 Fizika Bv Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.
Bufasi Ergi
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
Pētersons Gunārs, Plivča Alma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Ozola Baiba
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lekcija
4-EN gr.
31.10.2022-25.12.2022
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
01.10.2022-25.12.2022
1.2.1 grupa
Aļbovs Marks
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Tiļļa Sintija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-01.10.2022
1.2.2
Ārne Astra
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Ozola Baiba
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
31.10.2022-25.12.2022
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
1.ned.
Tītmane Lelde
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
1 gr.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
3 gr.
Gode Ina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
2 gr.
31.10.2022-25.12.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.
Indriksons Aigars
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Valo1053 Latviešu valoda I Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.
Līce-Zikmane Iveta
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
1 gr.
31.10.2022-25.12.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
05.09.2022-27.11.2022
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
31.10.2022-25.12.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
01.10.2022-25.12.2022
1.2.1 grupa
Aļbovs Marks
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Tiļļa Sintija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-01.10.2022
1.2.2
Ārne Astra
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Ozola Baiba
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
31.10.2022-25.12.2022
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
1 gr.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Fizi1011 Fizika Bv Lab.darbi
2 gr.
Rumba Janīna, Gavare Zanda
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
3 gr.
Gode Ina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Fizi1011 Fizika Bv Lekcija
4-EN gr.
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo1053 Latviešu valoda I Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.
Līce-Zikmane Iveta
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
1 gr.
31.10.2022-25.12.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
05.09.2022-27.11.2022
3.2.1 grupa
Plivča Vita
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
31.10.2022-25.12.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
01.10.2022-25.12.2022
1.2.1 grupa
Aļbovs Marks
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Tiļļa Sintija
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-01.10.2022
1.2.2
Ārne Astra
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
3 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
2 gr.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Fizi1011 Fizika Bv Lab.darbi
1 gr.
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
3 gr.
31.10.2022-25.12.2022
Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
3 gr.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Fizi1011 Fizika Bv Lekcija
4-EN gr.
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete1001 Latīņu valoda I Bv Seminārs
3 gr.
05.09.2022-13.11.2022
Gorbačevska Dace
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-27.11.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Valo1053 Latviešu valoda I Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.
Līce-Zikmane Iveta
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete1001 Latīņu valoda I Bv Seminārs
2 gr.
05.09.2022-13.11.2022
Gorbačevska Dace
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
01.10.2022-25.12.2022
1.2.2 grupa
Aļbovs Marks
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.2 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Tiļļa Sintija
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
3 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
2 gr.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
3 gr.
31.10.2022-25.12.2022
Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
Medne Ruta
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
3 gr.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
2 gr.
Gode Ina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete1001 Latīņu valoda I Bv Seminārs
3 gr.
05.09.2022-13.11.2022
Gorbačevska Dace
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-27.11.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Valo1053 Latviešu valoda I Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.
Līce-Zikmane Iveta
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete1001 Latīņu valoda I Bv Seminārs
2 gr.
05.09.2022-13.11.2022
Gorbačevska Dace
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
01.10.2022-25.12.2022
1.2.2 grupa
Aļbovs Marks
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.2 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Tiļļa Sintija
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
12 nedēļas
Medne Ruta
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
2 gr.
Gode Ina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
3 gr.
05.09.2022-27.11.2022
3.1.1 un 3.1.2 grupas
Plivča Alma
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.2.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
01.10.2022-25.12.2022
1.2.2 grupa
Aļbovs Marks
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.2 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Tiļļa Sintija
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
Medne Ruta
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
05.09.2022-27.11.2022
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Plivča Vita
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.2.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.10.2022-25.12.2022
2.2.2 grupa, pasniedzējs Marks Aļbovs

A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.10.2022-25.12.2022
2.2.2 grupa
Aļbovs Marks
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
1.ned.
Medne Ruta
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.2.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.10.2022-25.12.2022
2.2.2 grupa, pasniedzējs Marks Aļbovs

A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.10.2022-25.12.2022
2.2.2 grupa
Aļbovs Marks
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
19.30-20.15 Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.10.2022-25.12.2022
2.2.2 grupa, pasniedzējs Marks Aļbovs

A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.10.2022-25.12.2022
2.2.2 grupa
Aļbovs Marks
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8