Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 31.01.2022-27.02.2022 3.gr. Bobriševa-Gončaruka Diāna 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Lekcija Viļumsone Inga 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Prakt.darbi 2 gr. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
Mate1003 Matemātika I Bt Lekcija G0903(PLK) Strupule Liene 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Lekcija G0903(PLK) Šmits Ingus 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Lekcija Viļumsone Inga 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 2 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lekcija 28.03.2022-22.05.2022 G0903(PLK) Vītols Gatis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lekcija G0903(PLK) Lauva Didzis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Lekcija Vuguls Juris 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 2 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Prakt.darbi 1 gr. Smirnova Jekaterina 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Lekcija G0903(PLK) Mozga Ivars 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lekcija 2.ned. G0903(PLK) Lauva Didzis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Prakt.darbi 1 gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Seminārs 2 gr. Vuguls Juris 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 1 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi 2 gr. Zvirgzdiņa Līga 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi 1 gr. Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 2 gr. 28.02.2022-22.05.2022 Bobriševa-Gončaruka Diāna 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi 1 gr. Strupule Liene 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi 2 gr. Zvirgzdiņa Līga 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 1 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 2 gr. 31.01.2022-27.02.2022 Bobriševa-Gončaruka Diāna 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 1 gr. Bobriševa-Gončaruka Diāna 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Seminārs 1 gr. Vuguls Juris 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 3.gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lab.darbi 1 gr. 28.03.2022-22.05.2022 Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 28.02.2022-22.05.2022 3.gr. Bobriševa-Gončaruka Diāna 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Prakt.darbi 2 gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 3.gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.ned. 1.1. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. 1.2. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lab.darbi 1 gr. 28.03.2022-22.05.2022 Būmanis Nikolajs 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lab.darbi 2 gr. 28.03.2022-22.05.2022 Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.ned. 1.1. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. 1.2. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lekcija 28.03.2022-22.05.2022 G0903(PLK) Vītols Gatis 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lab.darbi 2 gr. 28.03.2022-22.05.2022 Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.ned. 1.1. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. 1.2. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
17.30-18.15 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 2 gr. 1.ned. 2.1. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. 2.2. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
18.30-19.15 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 2 gr. 1.ned. 2.1. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. 2.2. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
19.30-20.15 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 2 gr. 1.ned. 2.1. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. 2.2. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |