Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
31.01.2022-27.02.2022
3.gr.
Bobriševa-Gončaruka Diāna
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Lekcija
Viļumsone Inga
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Mate1003 Matemātika I Bt Lekcija
G0903(PLK)

Strupule Liene
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Lekcija
G0903(PLK)

Šmits Ingus
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Lekcija
Viļumsone Inga
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
G0903(PLK)

Vītols Gatis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lekcija
G0903(PLK)

Lauva Didzis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Lekcija
Vuguls Juris
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Prakt.darbi
1 gr.
Smirnova Jekaterina
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Lekcija
G0903(PLK)

Mozga Ivars
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lekcija
2.ned.
G0903(PLK)

Lauva Didzis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Prakt.darbi
1 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi
1 gr.
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi
1 gr.
Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
Bobriševa-Gončaruka Diāna
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Seminārs
1 gr.
Vuguls Juris
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
3.gr.
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lab.darbi
1 gr.
28.03.2022-22.05.2022
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
28.02.2022-22.05.2022
3.gr.
Bobriševa-Gončaruka Diāna
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
3.gr.
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Lauva Didzis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Lauva Didzis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lab.darbi
1 gr.
28.03.2022-22.05.2022
Būmanis Nikolajs
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Lauva Didzis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Lauva Didzis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
G0903(PLK)

Vītols Gatis
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Lauva Didzis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Lauva Didzis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
2.2.
Lauva Didzis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
18.30-19.15 InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
2.2.
Lauva Didzis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
19.30-20.15 InfT2045 Datoru uzbūve Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
2.2.
Lauva Didzis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2