Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Lekcija G0903(PLK) Mozga Ivars 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lekcija 2.ned. Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Lekcija Viļumsone Inga 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0903(PLK) Orehova Inga 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lekcija G0903(PLK) Vītols Gatis 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lekcija Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Lekcija Vuguls Juris 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0903(PLK) Orehova Inga 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
ValoP254 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi 2 gr. Horgan Joseph Jack 318-2. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi 1, 2 gr. 03.02.2020-15.03.2020 Sergejeva Natālija 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi 1, 2 gr. 16.03.2020-24.05.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Seminārs 2 gr. Vuguls Juris 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Lab.darbi 2 gr. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
ValoP254 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi 2 gr. Horgan Joseph Jack 318-2. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Lekcija G0903(PLK) Šmits Ingus 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lab.darbi 2 gr. Osadčuka Sandra 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
ValoP254 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi 2 gr. Horgan Joseph Jack 318-2. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Prakt.darbi G0903(PLK) Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Lab.darbi 2 gr. Smirnova Jekaterina 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
SpoZ1002 Sports II Prakt.darbi G0903(PLK) Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi 1, 2 gr. 03.02.2020-15.03.2020 Sergejeva Natālija 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi 1, 2 gr. 16.03.2020-24.05.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
Mate1003 Matemātika I Bt Lekcija 03.02.2020-15.03.2020 G0903(PLK) Āboltiņš Aivars 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1003 Matemātika I Bt Lekcija 16.03.2020-24.05.2020 G0903(PLK) Zeidmane Anda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Lab.darbi 2 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Lab.darbi 2 gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP254 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi 2 gr. Pušinska Baiba 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0903(PLK) Orehova Inga 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Lab.darbi 2 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
16.30-17.15 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0903(PLK) Orehova Inga 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |