Atpakaļ

G0323 Būvniecība [nekl] Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija
07.10.2019
1. un 2.grupa
Fabriciuss Jānis
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3026 Inženieraprēķinu automatizēšana Bb Lab.darbi
24.09.2019
2.grupa
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija
08.10.2019
Veinbergs Valdis
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija
26.09.2019
1. grupa
Andersons Guntis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija
27.09.2019
04.10.2019
1. un 2.grupa
Fabriciuss Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija
07.10.2019
1. un 2.grupa
Fabriciuss Jānis
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija
30.09.2019
Veinbergs Valdis
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3026 Inženieraprēķinu automatizēšana Bb Lab.darbi
24.09.2019
2.grupa
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija
08.10.2019
Veinbergs Valdis
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija
24.09.2019
01.10.2019
1. grupa
Ozola Lilita
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3104 Gruntsmehānika un pamati I Bp Lekcija
25.09.2019
02.10.2019
1. un 2.grupa
Andersons Guntis
302. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Eksāmens
09.10.2019
1. grupa
Andersons Guntis
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4106 Metāla konstrukcijas III Bp Lekcija
10.10.2019
1. grupa
Kreilis Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija
03.10.2019
1. grupa
Ozola Lilita
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija
26.09.2019
1. grupa
Andersons Guntis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija
27.09.2019
04.10.2019
1. un 2.grupa
Fabriciuss Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija
07.10.2019
1. un 2.grupa
Fabriciuss Jānis
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija
30.09.2019
Veinbergs Valdis
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3026 Inženieraprēķinu automatizēšana Bb Lab.darbi
24.09.2019
2.grupa
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija
08.10.2019
Veinbergs Valdis
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija
24.09.2019
1. grupa
Ozola Lilita
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija
01.10.2019
1. grupa
Andersons Guntis
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3104 Gruntsmehānika un pamati I Bp Lekcija
25.09.2019
02.10.2019
1. un 2.grupa
Andersons Guntis
302. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Eksāmens
09.10.2019
1. grupa
Andersons Guntis
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3106 Gruntsmehānika un pamati III Bp Lab.darbi
03.10.2019
1. un 2. grupai
Mauševics Gints
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4106 Metāla konstrukcijas III Bp Lekcija
10.10.2019
1. grupa
Kreilis Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija
26.09.2019
1. grupa
Andersons Guntis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija
27.09.2019
04.10.2019
1. un 2.grupa
Fabriciuss Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
11.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija
07.10.2019
1. un 2.grupa
Fabriciuss Jānis
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija
30.09.2019
Veinbergs Valdis
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4106 Metāla konstrukcijas III Bp Lekcija
23.09.2019
1. grupa
Kreilis Jānis
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija
01.10.2019
08.10.2019
2.grupa
Kreilis Jānis
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
24.09.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija
08.10.2019
Veinbergs Valdis
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija
24.09.2019
1. grupa
Ozola Lilita
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija
01.10.2019
1. grupa
Andersons Guntis
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija
25.09.2019
09.10.2019
2.grupa
Kreilis Jānis
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3106 Gruntsmehānika un pamati III Bp Lab.darbi
02.10.2019
1. un 2. grupai
Mauševics Gints
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija
25.09.2019
1. grupa
Andersons Guntis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Eksāmens
09.10.2019
1. grupa
Andersons Guntis
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3106 Gruntsmehānika un pamati III Bp Lab.darbi
03.10.2019
1. un 2. grupai
Mauševics Gints
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija
26.09.2019
1. grupa
Andersons Guntis
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija
27.09.2019
04.10.2019
1. un 2.grupa
Fabriciuss Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
11.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija
07.10.2019
1. un 2.grupa
Fabriciuss Jānis
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija
30.09.2019
Veinbergs Valdis
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija
01.10.2019
08.10.2019
2.grupa
Kreilis Jānis
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
24.09.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija
01.10.2019
1. grupa
Andersons Guntis
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija
25.09.2019
09.10.2019
2.grupa
Kreilis Jānis
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3106 Gruntsmehānika un pamati III Bp Lab.darbi
02.10.2019
1. un 2. grupai
Mauševics Gints
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3106 Gruntsmehānika un pamati III Bp Lab.darbi
03.10.2019
1. un 2. grupai
Mauševics Gints
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija
27.09.2019
04.10.2019
1. un 2.grupa
Fabriciuss Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
11.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija
07.10.2019
1. un 2.grupa
Fabriciuss Jānis
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija
23.09.2019
1. grupa
Ozola Lilita
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
24.09.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
02.10.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4123 Būvkonstrukciju izpēte un pārbaude I Bp Lekcija
25.09.2019
09.10.2019
1. grupa
Fabriciuss Jānis
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3106 Gruntsmehānika un pamati III Bp Lab.darbi
03.10.2019
1. un 2. grupai
Mauševics Gints
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
26.09.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lab.darbi
10.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
11.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
14.30-15.15 BūvZ4106 Metāla konstrukcijas III Bp Lekcija
30.09.2019
1.grupa
Kreilis Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija
23.09.2019
1. grupa
Ozola Lilita
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3026 Inženieraprēķinu automatizēšana Bb Lab.darbi
01.10.2019
08.10.2019
2. grupa
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
24.09.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
02.10.2019
09.10.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4123 Būvkonstrukciju izpēte un pārbaude I Bp Lekcija
25.09.2019
09.10.2019
1. grupa
Fabriciuss Jānis
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
02.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
26.09.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lab.darbi
10.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4106 Metāla konstrukcijas III Bp Lekcija
26.09.2019
1. grupa
Kreilis Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
15.30-16.15 BūvZ4106 Metāla konstrukcijas III Bp Lekcija
30.09.2019
07.10.2019
1.grupa
Kreilis Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija
23.09.2019
1. grupa
Ozola Lilita
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3026 Inženieraprēķinu automatizēšana Bb Lab.darbi
01.10.2019
08.10.2019
2. grupa
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
24.09.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
02.10.2019
09.10.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4123 Būvkonstrukciju izpēte un pārbaude I Bp Lekcija
25.09.2019
09.10.2019
1. grupa
Fabriciuss Jānis
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
02.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
26.09.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lab.darbi
10.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
16.30-17.15 BūvZ4106 Metāla konstrukcijas III Bp Lekcija
30.09.2019
1.grupa
Kreilis Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3026 Inženieraprēķinu automatizēšana Bb Lab.darbi
01.10.2019
2. grupa
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
02.10.2019
09.10.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4123 Būvkonstrukciju izpēte un pārbaude I Bp Lekcija
25.09.2019
09.10.2019
1. grupa
Fabriciuss Jānis
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
02.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3069 Lauksaimniecības ēkas II Bp Lekcija
26.09.2019
2. grupa
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lab.darbi
10.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
17.30-18.15 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
02.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lab.darbi
10.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija
27.09.2019
04.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
18.30-19.15 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
19.30-20.15 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija
08.10.2019
1. grupa
Ķirulis Bruno
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19