Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem.
Visas grupas 1 2
08.11. uz mežsaimniecības praktikumu jāierodas plkst. 08.00 Meža fakultātē pie 33. auditorijas.
04.11.2019. plkst. 10:15 sapulce 35. auditorijā Meža fakultātē (3. st.)
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
11.11.2019
Kreicberga Anita
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
25.11.2019
Kreicberga Anita
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Ieskaite
26.11.2019
Dubrovskis Edgars
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
19.11.2019
Veinbergs Artūrs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
06.11.2019
13.11.2019
20.11.2019
Millers Mareks
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Ieskaite
27.11.2019
Millers Mareks
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
28.11.2019
Kreicberga Anita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija
14.11.2019
Koroļova Jeļena
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
21.11.2019
Koroļova Jeļena
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
29.11.2019
Kreicberga Anita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
08.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
2 gr.
15.11.2019
Koroļova Jeļena
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
2 gr.
22.11.2019
Koroļova Jeļena
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
11.11.2019
Kreicberga Anita
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
25.11.2019
Kreicberga Anita
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Citi4015 Darba aizsardzība Bb Prakt.darbi
05.11.2019
Karlsons Uldis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Prakt.darbi
12.11.2019
Karlsons Uldis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
19.11.2019
26.11.2019
Veinbergs Artūrs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
06.11.2019
20.11.2019
Millers Mareks
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi
13.11.2019
Millers Mareks
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Ieskaite
27.11.2019
Millers Mareks
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
28.11.2019
Kreicberga Anita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija
14.11.2019
Koroļova Jeļena
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
21.11.2019
Koroļova Jeļena
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
29.11.2019
Kreicberga Anita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
08.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
2 gr.
15.11.2019
Koroļova Jeļena
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
2 gr.
22.11.2019
Koroļova Jeļena
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
11.11.2019
Kreicberga Anita
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
25.11.2019
Kreicberga Anita
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
04.11.2019
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Citi4015 Darba aizsardzība Bb Prakt.darbi
05.11.2019
Karlsons Uldis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Prakt.darbi
12.11.2019
Karlsons Uldis
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
26.11.2019
Veinbergs Artūrs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi
19.11.2019
Veinbergs Artūrs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
06.11.2019
20.11.2019
Millers Mareks
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi
13.11.2019
Millers Mareks
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
28.11.2019
Kreicberga Anita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija
14.11.2019
Koroļova Jeļena
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
21.11.2019
Koroļova Jeļena
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
07.11.2019
Pūce Alla
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
29.11.2019
Kreicberga Anita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
08.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
15.11.2019
22.11.2019
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
11.11.2019
Kreicberga Anita
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
25.11.2019
Kreicberga Anita
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
04.11.2019
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Citi4015 Darba aizsardzība Bb Prakt.darbi
05.11.2019
Karlsons Uldis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Prakt.darbi
12.11.2019
Karlsons Uldis
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi
26.11.2019
Veinbergs Artūrs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
06.11.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi
13.11.2019
Millers Mareks
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
28.11.2019
Kreicberga Anita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
07.11.2019
Karlsons Uldis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija
14.11.2019
Koroļova Jeļena
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
21.11.2019
Koroļova Jeļena
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
29.11.2019
Kreicberga Anita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
08.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
15.11.2019
22.11.2019
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
11.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
04.11.2019
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
05.11.2019
12.11.2019
19.11.2019
Jansone Baiba
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Eksāmens
26.11.2019
Jansone Baiba
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
06.11.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi
13.11.2019
Millers Mareks
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
20.11.2019
Millers Mareks
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
07.11.2019
Karlsons Uldis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Eksāmens
29.11.2019
Kreicberga Anita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
08.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
15.11.2019
22.11.2019
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
11.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
25.11.2019
Veinbergs Artūrs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
05.11.2019
12.11.2019
19.11.2019
Jansone Baiba
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
20.11.2019
Millers Mareks
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
14.11.2019
21.11.2019
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
07.11.2019
Karlsons Uldis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
28.11.2019
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
08.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
15.11.2019
22.11.2019
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
11.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
04.11.2019
Karlsons Uldis
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
25.11.2019
Veinbergs Artūrs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
05.11.2019
12.11.2019
19.11.2019
Jansone Baiba
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
26.11.2019
Pūce Alla
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
20.11.2019
Millers Mareks
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Ieskaite
1 gr.
27.11.2019
Koroļova Jeļena
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
06.11.2019
13.11.2019
Pūce Alla
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
14.11.2019
21.11.2019
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
07.11.2019
Karlsons Uldis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
28.11.2019
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
08.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
29.11.2019
Pūce Alla
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
15.30-16.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
11.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
04.11.2019
Karlsons Uldis
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
25.11.2019
Veinbergs Artūrs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
26.11.2019
Pūce Alla
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Ieskaite
1 gr.
27.11.2019
Koroļova Jeļena
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
06.11.2019
Pūce Alla
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
13.11.2019
20.11.2019
Pūce Alla
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Citi4015 Darba aizsardzība Bb Prakt.darbi
07.11.2019
Karlsons Uldis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1 gr.
14.11.2019
Koroļova Jeļena
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1 gr.
21.11.2019
Koroļova Jeļena
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
28.11.2019
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
08.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
22.11.2019
Veinbergs Artūrs
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
29.11.2019
Pūce Alla
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
16.30-17.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
11.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
04.11.2019
Karlsons Uldis
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi
25.11.2019
Veinbergs Artūrs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
2 gr.
19.11.2019
Koroļova Jeļena
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
26.11.2019
Pūce Alla
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Ieskaite
2 gr.
27.11.2019
Koroļova Jeļena
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
06.11.2019
Pūce Alla
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
13.11.2019
20.11.2019
Pūce Alla
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Citi4015 Darba aizsardzība Bb Prakt.darbi
07.11.2019
Karlsons Uldis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1 gr.
14.11.2019
Koroļova Jeļena
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1 gr.
21.11.2019
Koroļova Jeļena
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Eksāmens
28.11.2019
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
08.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
22.11.2019
Veinbergs Artūrs
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
29.11.2019
Pūce Alla
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
17.30-18.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
11.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
04.11.2019
Karlsons Uldis
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
2 gr.
19.11.2019
Koroļova Jeļena
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
26.11.2019
Pūce Alla
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Ieskaite
2 gr.
27.11.2019
Koroļova Jeļena
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1 gr.
14.11.2019
Koroļova Jeļena
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1 gr.
21.11.2019
Koroļova Jeļena
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
08.11.2019
Nodarbības notiks mežā
Dubrovskis Edgars

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi
22.11.2019
Veinbergs Artūrs
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Ieskaite
29.11.2019
Pūce Alla
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
18.30-19.15 InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
2 gr.
19.11.2019
Koroļova Jeļena
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1 gr.
14.11.2019
Koroļova Jeļena
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
1 gr.
21.11.2019
Koroļova Jeļena
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
19.30-20.15 InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
2 gr.
19.11.2019
Koroļova Jeļena
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2