Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-29.09.2019
Kļaviņa Iveta
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
4-EN gr.
30.09.2019-10.11.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
4-EN gr.
11.11.2019-22.12.2019
Cielava Lāsma
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-29.09.2019
Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
30.09.2019-10.11.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
11.11.2019-22.12.2019
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 un 2.1.2 grupa
Bērziņa Dace
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-15.12.2019
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Zirnītis Agris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Polovko Svetlana
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Plivča Alma
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Plivča Alma
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3.1 un 2.3.2 grupas
Ezerniece Laura, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Griņēviča Linda
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-29.09.2019
Kļaviņa Iveta
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.09.2019-10.11.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
11.11.2019-22.12.2019
Cielava Lāsma
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-29.09.2019
Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
30.09.2019-10.11.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
11.11.2019-22.12.2019
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 un 2.1.2 grupa
Bērziņa Dace
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-15.12.2019
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Zirnītis Agris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Freiberga Anete
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Polovko Svetlana
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Plivča Alma
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3.1 un 2.3.2 grupas
Ezerniece Laura, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Griņēviča Linda
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-29.09.2019
Kļaviņa Iveta
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.09.2019-10.11.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
11.11.2019-22.12.2019
Cielava Lāsma
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-29.09.2019
Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
1, 2 gr.
30.09.2019-10.11.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
1, 2 gr.
11.11.2019-22.12.2019
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-15.12.2019
Zirnītis Agris
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-15.12.2019
Zirnītis Agris
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Mancēviča Lauma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Plivča Alma
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3.1 un 2.3.2 grupas
Ezerniece Laura, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija
4-EN gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Griņēviča Linda
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-29.09.2019
Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
30.09.2019-10.11.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
11.11.2019-22.12.2019
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Kaņka Elīna, Freiberga Anete
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-15.12.2019
Zirnītis Agris
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1.,1.2.2. gr.
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-15.12.2019
Zirnītis Agris
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Freiberga Anete
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Ilgaža Aija, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3.1 u 2.3.2 grupas
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1,2,1 un 1,2,2 grupas
Bērziņa Dace
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0215(PLK)

Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-29.09.2019
Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
30.09.2019-10.11.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
11.11.2019-22.12.2019
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Kaņka Elīna, Freiberga Anete
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-15.12.2019
Zirnītis Agris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1.,1.2.2. gr.
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Freiberga Anete
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1,1,1 un 1,1,2 grupas
Bērziņa Dace
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3.1 un 2.3.2 grupas
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK
Kļaviņa Iveta
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Ilgaža Aija, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3.1 u 2.3.2 grupas
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1,2,1 un 1,2,2 grupas
Bērziņa Dace
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Jonova Sintija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0215(PLK)

Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Kaņka Elīna, Freiberga Anete
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Plivča Alma
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-15.12.2019
Zirnītis Agris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1.,1.2.2. gr.
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Freiberga Anete
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1,1,1 un 1,1,2 grupas
Bērziņa Dace
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3.1 un 2.3.2 grupas
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK
Kļaviņa Iveta
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Ilgaža Aija, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3.1 un 2.3.2 grupas
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Jonova Sintija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0508(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0402(PLK)
G0608(PLK)
G0330(PLK)
G0604(PLK)
G0507(PLK)

Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Kaņka Elīna, Freiberga Anete
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Grīnblate Silva, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Plivča Alma
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-15.12.2019
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK
Kļaviņa Iveta
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Ilgaža Aija, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
.2.1 un 2.2.2 grupas
Kaņka Elīna, Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3.1 un 2.3.2 grupas
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0508(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0402(PLK)
G0608(PLK)
G0330(PLK)
G0604(PLK)
G0507(PLK)

Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Grīnblate Silva, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Ezerniece Laura, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-15.12.2019
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3.1 un 2.3.2 grupas
Plivča Alma
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Ilgaža Aija, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
.2.1 un 2.2.2 grupas
Kaņka Elīna, Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Mancēviča Lauma, Saulīte Jana
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1, 4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0412(PLK)
G0608(PLK)
G0604(PLK)
G0614(PLK)

Perez Alvarez Sergio
325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Grīnblate Silva, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Ezerniece Laura, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3.1 un 2.3.2 grupas
Plivča Alma
A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Ilgaža Aija, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
.2.1 un 2.2.2 grupas
Kaņka Elīna, Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1, 4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0412(PLK)
G0608(PLK)
G0604(PLK)
G0614(PLK)

Perez Alvarez Sergio
325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0419(PLK)
G0402(PLK)
G0330(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Ezerniece Laura, Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
.2.1 un 2.2.2 grupas
Kaņka Elīna, Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0419(PLK)
G0402(PLK)
G0330(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Freiberga Anete
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
19.30-20.15 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0419(PLK)
G0402(PLK)
G0330(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5