Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija 1, 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 un 2.1.2 grupa Gorbačevska Dace A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-15.12.2019 2.2.1 un 2.2.2 grupas Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija 1, 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Plivča Alma F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3.1 un 2.3.2 grupas Ezerniece-Zeņkova Laura, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Griņēviča Linda 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 un 2.1.2 grupa Gorbačevska Dace A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-15.12.2019 2.2.1 un 2.2.2 grupas Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3.1 un 2.3.2 grupas Ezerniece-Zeņkova Laura, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
10.30-11.15 |
Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Lasmanis Vairis 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-29.09.2019 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 1, 2 gr. 30.09.2019-10.11.2019 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 1, 2 gr. 11.11.2019-22.12.2019 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-15.12.2019 Zirnītis Agris F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Mancēviča Lauma A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3.1 un 2.3.2 grupas Ezerniece-Zeņkova Laura, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Griņēviča Linda 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-29.09.2019 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.09.2019-10.11.2019 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 11.11.2019-22.12.2019 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-15.12.2019 Zirnītis Agris F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.2.1 un 2.2.2 grupas Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3.1 u 2.3.2 grupas Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
12.30-13.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0215(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-29.09.2019 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.09.2019-10.11.2019 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 11.11.2019-22.12.2019 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3.1 un 2.3.2 grupas Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.2.1 un 2.2.2 grupas Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3.1 u 2.3.2 grupas Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 un 2.1.2 grupas Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0215(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.2.1 un 2.2.2 grupas Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3.1 un 2.3.2 grupas Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.2.1 un 2.2.2 grupas Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3.1 un 2.3.2 grupas Mancēviča Lauma, Saulīte Jana A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 un 2.1.2 grupas Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Citi4015 Darba aizsardzība Lekcija 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0412(PLK) G0402(PLK) G0604(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0608(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.2.1 un 2.2.2 grupas Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-15.12.2019 2.1.1 un 2.1.2 grupas Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 un 2.1.2 grupas Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 .2.1 un 2.2.2 grupas Kaņka Elīna, Freiberga Anete E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3.1 un 2.3.2 grupas Mancēviča Lauma, Saulīte Jana A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 un 2.1.2 grupas Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
15.30-16.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Citi4015 Darba aizsardzība Lekcija 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0412(PLK) G0402(PLK) G0604(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0608(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-15.12.2019 2.1.1 un 2.1.2 grupas Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3.1 un 2.3.2 grupas Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 un 2.1.2 grupas Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 .2.1 un 2.2.2 grupas Kaņka Elīna, Freiberga Anete E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 un 2.1.2 grupas Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3.1 un 2.3.2 grupas Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 un 2.1.2 grupas Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 .2.1 un 2.2.2 grupas Kaņka Elīna, Freiberga Anete E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
17.30-18.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) G0413(PLK) G0330(PLK) G0419(PLK) Bolšteins Juris 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 .2.1 un 2.2.2 grupas Kaņka Elīna, Freiberga Anete E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
18.30-19.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) G0413(PLK) G0330(PLK) G0419(PLK) Bolšteins Juris 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
19.30-20.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Lekcija 1, 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) G0413(PLK) G0330(PLK) G0419(PLK) Bolšteins Juris 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |