Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 9-sem.
Visas grupas 1 2
07.10.2019. Sapulce 22. auditorijā (Meža fakultātē) plkst. 11:00
Uz informātikas lekcijām vēlams ņemt līdzi personīgos datorus.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Prakt.darbi
14.10.2019
21.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
2 gr.
28.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija
09.10.2019-23.10.2019
Millers Mareks
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Fizi2013 Fizika Bv Eksāmens
30.10.2019
Gross Uldis
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
10.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
17.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
24.10.2019
Leikums Leonards
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
31.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Prakt.darbi
14.10.2019
21.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
2 gr.
28.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Prakt.darbi
07.10.2019-01.11.2019
Gross Uldis
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija
09.10.2019-23.10.2019
Millers Mareks
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Fizi2013 Fizika Bv Eksāmens
30.10.2019
Gross Uldis
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
10.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
17.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
24.10.2019
Leikums Leonards
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
31.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
18.10.2019
25.10.2019
Davidāns Māris
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Ieskaite
01.11.2019
Davidāns Māris
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
2 gr.
28.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Prakt.darbi
07.10.2019-01.11.2019
Gross Uldis
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija
09.10.2019-23.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
10.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
17.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
24.10.2019
Leikums Leonards
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
31.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
18.10.2019
25.10.2019
Davidāns Māris
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
1 gr.
07.10.2019
14.10.2019
Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
2 gr.
07.10.2019
14.10.2019
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
2 gr.
28.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija
09.10.2019-23.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Ieskaite
30.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
10.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
17.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
24.10.2019
Leikums Leonards
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
31.10.2019
Leikums Leonards
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
18.10.2019
25.10.2019
Davidāns Māris
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
1 gr.
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
2 gr.
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija
08.10.2019-29.10.2019
Leikums Leonards
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-07.10.2019-25.10.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-07.10.2019-01.11.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
2 gr.
16.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
1 gr.
23.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Ieskaite ar atzīmi
31.10.2019
Leikums Leonards
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
18.10.2019
25.10.2019
Davidāns Māris
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
1 gr.
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
2 gr.
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija
08.10.2019-29.10.2019
Leikums Leonards
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-07.10.2019-25.10.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-07.10.2019-01.11.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
1 gr.
30.10.2019
Kozele Ilze
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
2 gr.
16.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
1 gr.
23.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
1 gr.
09.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
17.10.2019
Davidāns Māris
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
18.10.2019
25.10.2019
Davidāns Māris
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 Fizi2013 Fizika Bv Lekcija
07.10.2019-01.11.2019
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lekcija
08.10.2019-29.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-07.10.2019-25.10.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-07.10.2019-01.11.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
1 gr.
30.10.2019
Kozele Ilze
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
2 gr.
16.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
1 gr.
23.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
1 gr.
09.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
17.10.2019
31.10.2019
Davidāns Māris
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
18.10.2019
25.10.2019
Davidāns Māris
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 Fizi2013 Fizika Bv Lekcija
07.10.2019-01.11.2019
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lekcija
08.10.2019-29.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-07.10.2019-25.10.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-07.10.2019-01.11.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
1 gr.
30.10.2019
Kozele Ilze
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
2 gr.
16.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
1 gr.
23.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
1 gr.
09.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Ieskaite
24.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
17.10.2019
31.10.2019
Davidāns Māris
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
18.10.2019
25.10.2019
Davidāns Māris
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
16.30-17.15 Fizi2013 Fizika Bv Lekcija
07.10.2019-01.11.2019
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Lekcija
07.10.2019-01.11.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Prakt.darbi
1 gr.
30.10.2019
Kozele Ilze
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
1 gr.
09.10.2019
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Ieskaite
24.10.2019
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
17.10.2019
31.10.2019
Davidāns Māris
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
18.10.2019
25.10.2019
Davidāns Māris
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
17.30-18.15 InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Lekcija
07.10.2019-01.11.2019
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
31.10.2019
Davidāns Māris
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11