Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija 30.09.2019 14.10.2019 Sisenis Linards 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.10.2019 a, b, c grupām Urķis Jānis, Sisenis Linards Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 01.10.2019 Briede Baiba 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 08.10.2019 Briede Baiba 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 16.10.2019 Svika Diana 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi 02.10.2019 Briede Baiba 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 23.09.2019-18.10.2019 a grupai Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 26.09.2019 10.10.2019 b grupai Sergejeva Natālija 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 03.10.2019 c grupai Sergejeva Natālija 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 17.10.2019 c grupai Sergejeva Natālija 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Eksāmens 18.10.2019 Luguza Solveiga 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija 04.10.2019-11.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 2 gr. 27.09.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 27.09.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.11.2019 a, b, c grupām praktiskā apmācība izbraukumā Sisenis Linards, Urķis Jānis |
||
09.30-10.15 |
MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija 30.09.2019 14.10.2019 Sisenis Linards 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 07.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.10.2019 a, b, c grupām Urķis Jānis, Sisenis Linards Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 01.10.2019 Briede Baiba 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 08.10.2019 Briede Baiba 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 09.10.2019 Svika Diana 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 16.10.2019 Svika Diana 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi 02.10.2019 Briede Baiba 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 23.09.2019-18.10.2019 a grupai Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 26.09.2019 10.10.2019 b grupai Sergejeva Natālija 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 03.10.2019 c grupai Sergejeva Natālija 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 17.10.2019 c grupai Sergejeva Natālija 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Eksāmens 18.10.2019 Luguza Solveiga 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija 04.10.2019-11.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 2 gr. 27.09.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 27.09.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.11.2019 a, b, c grupām praktiskā apmācība izbraukumā Sisenis Linards, Urķis Jānis |
||
10.30-11.15 |
MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija 23.09.2019 30.09.2019 14.10.2019 Sisenis Linards 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 07.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 1 gr. 24.09.2019 318.2 aud. Pils, Lielā iela 2 Sergejeva Natālija MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.10.2019 a, b, c grupām Urķis Jānis, Sisenis Linards Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 08.10.2019 Briede Baiba 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 2 gr. 01.10.2019 318.2. aud. Pils, Lielā iela 2 Sergejeva Natālija |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 09.10.2019 Svika Diana 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 16.10.2019 Svika Diana 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi 02.10.2019 Briede Baiba 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija 25.09.2019 Luguza Solveiga 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 23.09.2019-18.10.2019 a grupai Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija 04.10.2019-11.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija 18.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 2 gr. 27.09.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 27.09.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.11.2019 a, b, c grupām praktiskā apmācība izbraukumā Sisenis Linards, Urķis Jānis |
||
11.30-12.15 |
MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija 23.09.2019 30.09.2019 14.10.2019 Sisenis Linards 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 07.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 1 gr. 24.09.2019 318.2 aud. Pils, Lielā iela 2 Sergejeva Natālija MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.10.2019 a, b, c grupām Urķis Jānis, Sisenis Linards Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 08.10.2019 Briede Baiba 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 2 gr. 01.10.2019 318.2. aud. Pils, Lielā iela 2 Sergejeva Natālija |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 09.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 16.10.2019 Svika Diana 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija 25.09.2019 Luguza Solveiga 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 23.09.2019-18.10.2019 b grupai Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija 18.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 2 gr. 04.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 27.09.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.11.2019 a, b, c grupām praktiskā apmācība izbraukumā Sisenis Linards, Urķis Jānis MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 1 gr. 27.09.2019 11.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
12.30-13.15 |
MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija 23.09.2019 30.09.2019 Sisenis Linards 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1014 Medniecība Bt Eksāmens 14.10.2019 Sisenis Linards 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 07.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 2 gr. 24.09.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.10.2019 a, b, c grupām Urķis Jānis, Sisenis Linards Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija 01.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 08.10.2019 Briede Baiba 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija 02.10.2019 Šulcs Viesturs 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 09.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Ieskaite 16.10.2019 Svika Diana 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 23.09.2019-18.10.2019 b grupai Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 1 gr. 18.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 2 gr. 04.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 27.09.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 1 gr. 27.09.2019 11.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
13.30-14.15 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 07.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 2 gr. 24.09.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.10.2019 a, b, c grupām Urķis Jānis, Sisenis Linards Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija 01.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 08.10.2019 Briede Baiba 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija 02.10.2019 Šulcs Viesturs 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija 25.09.2019 Luguza Solveiga 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate4016 Matemātika I Bv Ieskaite 16.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 09.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 23.09.2019-18.10.2019 b grupai Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 1 gr. 18.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 2 gr. 04.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 27.09.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 1 gr. 27.09.2019 11.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
14.30-15.15 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija 23.09.2019-18.10.2019 Šulcs Viesturs 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija 24.09.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.10.2019 a, b, c grupām Urķis Jānis, Sisenis Linards Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi 08.10.2019 Briede Baiba 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 1 gr. 01.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija 25.09.2019 Luguza Solveiga 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 02.10.2019 09.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 23.09.2019-18.10.2019 c grupai Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.10.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 27.09.2019 11.10.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 1 gr. 27.09.2019 11.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Eksāmens 18.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
15.30-16.15 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija 23.09.2019-18.10.2019 Šulcs Viesturs 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija 24.09.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi 15.10.2019 a, b, c grupām Urķis Jānis, Sisenis Linards Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Eksāmens 08.10.2019 Briede Baiba 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 1 gr. 01.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 02.10.2019 09.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 25.09.2019 Kirila Kitija 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 23.09.2019-18.10.2019 c grupai Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.10.2019 18.10.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 27.09.2019 11.10.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 1 gr. 27.09.2019 11.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 2 gr. 18.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
16.30-17.15 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi 1 gr. 23.09.2019 07.10.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.09.2019 14.10.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 30.09.2019 14.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija 08.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 02.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 09.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 25.09.2019 Kirila Kitija 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Eksāmens 16.10.2019 Briede Baiba |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 23.09.2019-18.10.2019 c grupai Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi 1 gr. 18.10.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 2 gr. 18.10.2019 Magaznieks Jānis 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
17.30-18.15 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi 1 gr. 23.09.2019 07.10.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.09.2019 14.10.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 30.09.2019 14.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija 08.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 02.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 09.10.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 25.09.2019 Kirila Kitija 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 03.10.2019-18.10.2019 Kirila Kitija 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Eksāmens 18.10.2019 Šulcs Viesturs 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
18.30-19.15 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 30.09.2019 07.10.2019 a grupai Sergejeva Natālija 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 2 gr. 14.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija 23.09.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 03.10.2019-18.10.2019 Kirila Kitija 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
19.30-20.15 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 30.09.2019 07.10.2019 a grupai Sergejeva Natālija 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 2 gr. 14.10.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija 23.09.2019 Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 03.10.2019-18.10.2019 Kirila Kitija 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |