Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
19.11.2019.-06.12.2019. Pētījumu metodika, ievadlekcija, I. Melngalvis, 15.30-16.15, 127. aud.
19.11.2019.-06.12.2019. Augsnes zinātne, ievadlekcija, A. Kārkliņš, 08.30-09.15, 126. aud.
19.11.2019.-06.12.2019. Augsnes zinātne un agroķīmija, ievadlekcija, A. Dorbe, 13.30-14.15, 126. aud.
19.11.2019.-06.12.2019. Pētījumu metodika, ievadlekcija, D. Ruska, 10.30-11.15, 209. aud.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
02.12.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi
27.11.2019
Rumba Janīna, Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Ieskaite ar atzīmi
04.12.2019
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
28.11.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.11.2019
Kreišmane Dzidra
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
05.12.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
18.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
29.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
21.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
02.12.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
22.10.2019
2 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
22.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
15.10.2019
Siliņa Dace
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
26.11.2019
Gross Uldis

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
03.12.2019
Gross Uldis
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
16.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
23.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi
27.11.2019
Rumba Janīna, Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
04.12.2019
Gross Uldis
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
17.10.2019
Siliņa Dace
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
28.11.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.11.2019
Kreišmane Dzidra
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Eksāmens
Lopk a.prg.
05.12.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
18.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
25.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
29.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Bērziņš Andris

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
21.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
25.11.2019
Orlova Irina
326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
02.12.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
22.10.2019
2 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
22.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
15.10.2019
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
26.11.2019
Gross Uldis

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
03.12.2019
Gross Uldis
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
16.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
23.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi
27.11.2019
Rumba Janīna, Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi
04.12.2019
Rumba Janīna, Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
17.10.2019
Siliņa Dace
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
28.11.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Fizi2036 Agrofizika Bt Eksāmens
05.12.2019
Gross Uldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.11.2019
Kreišmane Dzidra
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
18.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
25.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
29.11.2019
Griņēviča Linda
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
11.30-12.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Bērziņš Andris

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
25.11.2019
Orlova Irina
326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
02.12.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
15.10.2019
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
26.11.2019
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
03.12.2019
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
16.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
23.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi
04.12.2019
Rumba Janīna, Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
17.10.2019
Siliņa Dace
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
28.11.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
05.12.2019
Griņēviča Linda
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.11.2019
Kreišmane Dzidra
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
18.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
25.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
29.11.2019
Griņēviča Linda
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
06.12.2019
Griņēviča Linda
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
12.30-13.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
2 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
14.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
21.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi
25.11.2019
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.12.2019
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
02.12.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
15.10.2019
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
22.10.2019
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
26.11.2019
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
03.12.2019
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
16.10.2019
Grīnblate Silva
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
23.10.2019
Grīnblate Silva
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
27.11.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Ieskaite ar atzīmi
04.12.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
28.11.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
05.12.2019
Griņēviča Linda
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
29.11.2019
Griņēviča Linda
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Eksāmens
06.12.2019
Griņēviča Linda
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
13.30-14.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
2 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
14.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
21.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
02.12.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
15.10.2019
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
22.10.2019
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
26.11.2019
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
03.12.2019
Siliņa Dace
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
16.10.2019
Grīnblate Silva
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
23.10.2019
Grīnblate Silva
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
17.10.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
24.10.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
28.11.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
05.12.2019
Griņēviča Linda
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
18.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Ieskaite ar atzīmi
25.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
29.11.2019
Griņēviča Linda
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
06.12.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
25.11.2019
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Eksāmens
02.12.2019
Pelēce Ilze
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
15.10.2019
Bērziņš Andris

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
22.10.2019
1 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
22.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Fizi2036 Agrofizika Bt Eksāmens
26.11.2019
Bērziņš Andris
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
03.12.2019
Griņēviča Linda
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
16.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
23.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Eksāmens
Darz, Lauk a.prg.
04.12.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.11.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
17.10.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
24.10.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
28.11.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
05.12.2019
Griņēviča Linda
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
18.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Ieskaite ar atzīmi
25.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
29.11.2019
Griņēviča Linda
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
06.12.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
25.11.2019
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi
02.12.2019
Pelēce Ilze, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
15.10.2019
Bērziņš Andris

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
22.10.2019
1 grupa
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
22.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
03.12.2019
Griņēviča Linda
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
16.10.2019
1. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
23.10.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Eksāmens
Darz, Lauk a.prg.
04.12.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.11.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.10.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
28.11.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
05.12.2019
Griņēviča Linda
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Prakt.darbi
18.10.2019
Grīnblate Silva
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
29.11.2019
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Seminārs
06.12.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
29.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
25.11.2019
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Prakt.darbi
02.12.2019
Pelēce Ilze, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
03.12.2019
Griņēviča Linda
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
16.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Eksāmens
Darz, Lauk a.prg.
04.12.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.11.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.10.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
28.11.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
05.12.2019
Griņēviča Linda
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
29.11.2019
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Eksāmens
06.12.2019
Orlova Irina
322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
29.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
14.10.2019
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
21.10.2019
1 grupa
Pelēce Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
16.10.2019
2. grupa
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Eksāmens
Darz, Lauk a.prg.
04.12.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.11.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
24.10.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
28.11.2019
Alsiņa Ina
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
29.11.2019
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
29.11.2019
Ozola Gita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Ieskaite ar atzīmi
Uzne a.prg.
04.12.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2