Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2 3
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Mozga Ivars
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Drelinga Elise
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Viļumsone Inga
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Drelinga Elise
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Rakickaite Sandra
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
G0907(PLK)

Tabunova Tatjana
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2016 Operētājsistēmas I A Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
G0907(PLK)

Mozga Ivars
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Prakt.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Drelinga Elise
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Viļumsone Inga
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Rakickaite Sandra
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Tabunova Tatjana
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Žvagiņš Edijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Mozga Ivars
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Drelinga Elise
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0907(PLK)

Vītols Gatis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Gailums Aleksandrs
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Tabunova Tatjana
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Tabunova Tatjana
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Žvagiņš Edijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Žvagiņš Edijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Mozga Ivars
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0907(PLK)

Šmits Ingus
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Viļumsone Inga
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Tabunova Tatjana
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Žvagiņš Edijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0907(PLK)

Ozola Inta, Alksne Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Rakickaite Sandra
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Tabunova Tatjana
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Horgan Joseph Jack
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0907(PLK)

Ozola Inta, Alksne Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Viļumsone Inga
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Viļumsone Inga
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
3 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Tabunova Tatjana
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
3 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Žvagiņš Edijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Horgan Joseph Jack
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Mozga Ivars
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Drelinga Elise
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Viļumsone Inga
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Viļumsone Inga
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Žvagiņš Edijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Horgan Joseph Jack
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Drelinga Elise
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Horgan Joseph Jack
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Horgan Joseph Jack
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5