Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VadZ3056 Uzņēmējdarbības institucionālā vide B Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Joma Laura 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3017 Komandas menedžments B, C Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0112(PLK) Dobele Madara 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Tetere Vineta, Vjakse Jolanta 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3104 E-komercija C Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0604(PLK) G0608(PLK) Lēnerts Arnis 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
09.30-10.15 |
VadZ3056 Uzņēmējdarbības institucionālā vide B Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Joma Laura 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Tetere Vineta, Vjakse Jolanta 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3104 E-komercija C Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0604(PLK) G0608(PLK) Lēnerts Arnis 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
10.30-11.15 |
VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Siliņa Linda, Muška Aina 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Siliņa Linda, Auziņa Anita 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Lekcija 2g, 4g, 5g gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Koroļova Jeļena 301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Koroļova Jeļena 301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 29.11.2019 13.12.2019 G0112(PLK) G0215(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
11.30-12.15 |
VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Siliņa Linda, Muška Aina 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Siliņa Linda, Auziņa Anita 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Koroļova Jeļena 301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 29.11.2019 13.12.2019 G0112(PLK) G0215(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
12.30-13.15 |
VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. 28.10.2019-22.12.2019 Siliņa Linda, Auziņa Anita 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. 02.09.2019-27.10.2019 Siliņa Linda, Muška Aina 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 29.11.2019 13.12.2019 G0112(PLK) G0215(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
13.30-14.15 |
VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. 28.10.2019-22.12.2019 Siliņa Linda, Auziņa Anita 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. 02.09.2019-27.10.2019 Siliņa Linda, Muška Aina 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ2054 Augkopība B Lekcija AgrVid a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Kreišmane Dzidra |
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tetere Vineta, Vjakse Jolanta 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 29.11.2019 13.12.2019 G0112(PLK) G0215(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ2054 Augkopība B Prakt.darbi AgrVid a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Kreišmane Dzidra |
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tetere Vineta, Vjakse Jolanta 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 G0112(PLK) G0215(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
15.30-16.15 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 G0112(PLK) G0215(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||||
16.30-17.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete C Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0506(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4081 Pasākumu vadība C Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK Jankova Līga 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
17.30-18.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete C Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0506(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4081 Pasākumu vadība C Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 BISK Jankova Līga 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |