Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VidZ3018 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lekcija Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija 04.02.2019-05.05.2019 lekc./lab.d. Mengots Artūrs 31. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija 06.05.2019-26.05.2019 lekc./lab.d. Markova Madara 31. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lab.darbi 06.03.2019 20.03.2019 03.04.2019 17.04.2019 01.05.2019 15.05.2019 1.1. Vronskis Olafs 419. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija 04.02.2019-21.04.2019 lekc./pr.d. Īle Una 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija 26.04.2019 Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 1.ned.-29.04.2019-26.05.2019 1.1. Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 2.ned.-29.04.2019-26.05.2019 1.2. Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
|||
09.30-10.15 |
VidZ3018 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Prakt.darbi 1.ned. 1.1. pr.d./lab.d. Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3018 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Prakt.darbi 2.ned. 1.2. pr.d./lab.d. Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija 04.02.2019-05.05.2019 lekc./lab.d. Mengots Artūrs 31. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija 06.05.2019-26.05.2019 lekc./lab.d. Markova Madara 31. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 27.02.2019 27.03.2019 Straupe Inga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lekcija 06.02.2019 20.02.2019 Vronskis Olafs 419. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lab.darbi 06.03.2019 20.03.2019 03.04.2019 17.04.2019 01.05.2019 15.05.2019 1.2. Vronskis Olafs 419. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lekcija 07.02.2019 21.02.2019 07.03.2019 21.03.2019 04.04.2019 18.04.2019 02.05.2019 16.05.2019 lekc./lab.d. Lāčauniece Iveta 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lekcija 14.02.2019 28.02.2019 14.03.2019 28.03.2019 11.04.2019 25.04.2019 09.05.2019 23.05.2019 lekc./lab.d. Vugule Kristīne 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija 04.02.2019-21.04.2019 lekc./pr.d. Īle Una 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija 26.04.2019 Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 1.ned.-29.04.2019-26.05.2019 1.1. Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 2.ned.-29.04.2019-26.05.2019 1.2. Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
||
10.30-11.15 |
VidZ3018 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Prakt.darbi 1.ned. 1.1. pr.d./lab.d. Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3018 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Prakt.darbi 2.ned. 1.2. pr.d./lab.d. Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija 04.02.2019-05.05.2019 lekc./lab.d. Mengots Artūrs 31. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija 06.05.2019-26.05.2019 lekc./lab.d. Markova Madara 31. aud. (. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 04.02.2019-24.02.2019 Abramenko Kaspars 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi 13.03.2019 1.1. Abramenko Kaspars 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi 20.03.2019 1.1. Liepa Līga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 27.02.2019 27.03.2019 Straupe Inga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 03.04.2019 24.04.2019 01.05.2019 Skujāne Daiga 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi 06.03.2019 10.04.2019 17.04.2019 08.05.2019 15.05.2019 22.05.2019 Skujāne Daiga 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi 13.03.2019 1.2. Liepa Līga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi 20.03.2019 1.2. Abramenko Kaspars 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lekcija 14.02.2019 28.02.2019 14.03.2019 28.03.2019 11.04.2019 25.04.2019 09.05.2019 23.05.2019 lekc./lab.d. Liepa Valdis 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija 04.02.2019-21.04.2019 lekc./pr.d. Īle Una 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Prakt.darbi 26.04.2019 Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 1.ned.-29.04.2019-26.05.2019 1.1. Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 2.ned.-29.04.2019-26.05.2019 1.2. Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
||
11.30-12.15 |
Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 04.02.2019-24.02.2019 Abramenko Kaspars 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi 13.03.2019 1.1. Abramenko Kaspars 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi 20.03.2019 1.1. Liepa Līga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 03.04.2019 24.04.2019 01.05.2019 Skujāne Daiga 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi 06.03.2019 10.04.2019 17.04.2019 08.05.2019 15.05.2019 22.05.2019 Skujāne Daiga 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi 13.03.2019 1.2. Liepa Līga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi 20.03.2019 1.2. Abramenko Kaspars 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija 04.02.2019-21.04.2019 lekc./pr.d. Īle Una 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Prakt.darbi 26.04.2019 Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 1.ned.-29.04.2019-26.05.2019 1.1. Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 2.ned.-29.04.2019-26.05.2019 1.2. Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
|||||
12.30-13.15 |
Arhi2070 Arhitektūras un ainavu arhitektūras mākslas vēsture II Lekcija lekc./lab.d. Rubene Silvija 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija 07.02.2019 14.02.2019 Ņitavska Natalija 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija 21.02.2019 28.02.2019 Skujāne Daiga 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija 21.03.2019 18.04.2019 Vugule Kristīne 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi 28.03.2019 11.04.2019 Ņitavska Natalija, Kalniņa Anna 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi 07.03.2019 04.04.2019 25.04.2019 02.05.2019 09.05.2019 16.05.2019 Kalniņa Anna, Vugule Kristīne 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 1.ned.-04.02.2019-31.03.2019 1.1. Īle Una 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 2.ned.-04.02.2019-31.03.2019 1.2. Īle Una 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Prakt.darbi 26.04.2019 Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
||||
13.30-14.15 |
Arhi2070 Arhitektūras un ainavu arhitektūras mākslas vēsture II Lekcija lekc./lab.d. Rubene Silvija 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija 07.02.2019 14.02.2019 Ņitavska Natalija 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija 21.02.2019 28.02.2019 Skujāne Daiga 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija 21.03.2019 18.04.2019 Vugule Kristīne 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi 28.03.2019 11.04.2019 Ņitavska Natalija, Kalniņa Anna 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi 07.03.2019 04.04.2019 25.04.2019 02.05.2019 09.05.2019 16.05.2019 Kalniņa Anna, Vugule Kristīne 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 1.ned.-04.02.2019-31.03.2019 1.1. Īle Una 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi 2.ned.-04.02.2019-31.03.2019 1.2. Īle Una 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Prakt.darbi 26.04.2019 Danenberga Ligita 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
||||
14.30-15.15 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi Anškins Andis, Ozola Inta, Alksne Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Arhi2070 Arhitektūras un ainavu arhitektūras mākslas vēsture II Lekcija lekc./lab.d. Rubene Silvija 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija 14.02.2019 Ņitavska Natalija 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija 21.03.2019 Vugule Kristīne 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi 07.02.2019 28.03.2019 11.04.2019 Ņitavska Natalija, Kalniņa Anna 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi 21.02.2019 28.02.2019 14.03.2019 Vugule Kristīne, Skujāne Daiga 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi 07.03.2019 04.04.2019 18.04.2019 25.04.2019 02.05.2019 09.05.2019 16.05.2019 Kalniņa Anna, Vugule Kristīne 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
||||
15.30-16.15 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi Anškins Andis, Ozola Inta, Alksne Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija 14.02.2019 Ņitavska Natalija 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija 21.03.2019 Vugule Kristīne 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi 07.02.2019 28.03.2019 11.04.2019 Ņitavska Natalija, Kalniņa Anna 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi 21.02.2019 28.02.2019 14.03.2019 Vugule Kristīne, Skujāne Daiga 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi 07.03.2019 04.04.2019 18.04.2019 25.04.2019 02.05.2019 09.05.2019 16.05.2019 Kalniņa Anna, Vugule Kristīne 6. aud. (1. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |