Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VadZ3015 Menedžments A Lekcija Kaufmane Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PolZ1009 Politikas teorija A Lekcija G0807(PLK) Ķusis Jānis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
09.30-10.15 |
VadZ3015 Menedžments A Lekcija Kaufmane Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ3015 Menedžments A Seminārs Kaufmane Dace 284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PolZ1009 Politikas teorija A Seminārs G0807(PLK) Ķusis Jānis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
PolZ2019 Publiskā administrācija A Lekcija Bariss Voldemārs 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Soci1004 Ievads specialitātē A Lekcija Kronberga Ginta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ3015 Menedžments A Seminārs Kaufmane Dace 284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija G0807(PLK) Karlsons Uldis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
PolZ2019 Publiskā administrācija A Seminārs Bariss Voldemārs 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Soci1004 Ievads specialitātē A Seminārs Kronberga Ginta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Soci1014 Vispārējā socioloģijas teorija A Lekcija Kronberga Ginta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi G0807(PLK) Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi lekc./pr.d. G0105(PLK) G0112(PLK) G0807(PLK) Anškins Andis, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Soci1014 Vispārējā socioloģijas teorija A Seminārs Kronberga Ginta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
Filz1013 Filozofijas vēsture A Lekcija Vuguls Juris 284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi lekc./pr.d. G0105(PLK) G0112(PLK) G0807(PLK) Anškins Andis, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Soci1014 Vispārējā socioloģijas teorija A Seminārs Kronberga Ginta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
Filz1013 Filozofijas vēsture A Seminārs Vuguls Juris 284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Soci1014 Vispārējā socioloģijas teorija A Lekcija Kronberga Ginta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
ValoP227 Profesionālā angļu valoda A Seminārs Horgan Joseph Jack 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
16.30-17.15 |
ValoP227 Profesionālā angļu valoda A Seminārs Horgan Joseph Jack 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |